Aizvērt

Visi saredz, kas Alsungā uzlabojams

2017. gada 24. maijā, 07:50
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Visi saredz, kas Alsungā uzlabojams
Foto: Roberts Prauliņš
„Kurzemnieks” pirms pašvaldību vēlēšanām dod iespēju visu sarakstu pirmajiem numuriem atbildēt uz redakcijas jautājumiem un izteikt savu redzējumu par attīstību novadā, kurā tie balotējas. Šoreiz vārds Alsungas novada pašvaldības vēlēšanās pieteiktajiem.
Aivars Sokolovskis (Latvijas Zemnieku savienība): „Tagad politikā esmu tāpēc, ka jāuzņemas atbildība par to, kas padarīts.”

Ināra Staņislavčika (Par iedzīvotāju interesēm): „Kandidēju, jo ir lietas, ko gribu turpināt: uzlabot pašvaldības dzīvojamo platību, infrastruktūru, arī iespēju attīstīt uzņēmējdarbību.”

Daiga Kalniņa (Par Alsungas novada izaugsmi): „Es redzu, ka ar savu komandu varu kaut ko darīt lietas labā, lai skaistā dzīve nebeidzas pēc 20 gadiem, kad būsim daudz pensionāru, salīdzinot ar jauniešiem, kuriem vajadzēs mūs uzturēt.” 

Grigorijs Rozentāls (Suitu zeme): „Esot vietējā politikā, notikumus var ietekmēt tajā virzienā, ko pats uzskati par pareizu.”

Vairāk 24. maija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 58) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi