Aizvērt

Pirmajam vēlētājam izvēle nav bijusi grūta

2017. gada 3. jūnijā, 10:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Pirmajam vēlētājam izvēle nav bijusi grūta
Sestdienas rītā pirmais balsotājs iecirknī Kuldīgas 2. vidusskolā bija kuldīdznieks Valdis Erhards.
Foto: Roberts Prauliņš
Dažas minūtes pēc septiņiem rītā 548. vēlēšanu iecirknī Kuldīgas 2. vidusskolā pirmais nobalsoja kuldīdznieks Valdis Erhards.
Ja pirmais uz vēlēšanām atnāk vīrietis, tad diena būs izdevusies un viss noritēs bez starpgadījumiem – tāds esot viens no vēlēšanu komisiju gadu gaitā pārbaudītajiem ticējumiem.

V.Erhards tik agri nācis nobalsot, jo vēlāk jau saplānoti daudzi darbi.

Valdis vēlēšanās piedalās apzinīgi un ir pārliecināts: „Ja neiet uz vēlēšanām, tad jau neko nevar ietekmēt.ˮ Viņš atklāja, ka izvēle šajā reizē nav bijusi sarežģīta – jau zinājis, kuriem cilvēkiem vēlas uzticēt novada nākotni.

Vēlēšanu komisijas locekļi jau pēc pieredzes zina, ka pirmais balsotāju uzplūds esot līdz desmitiem rītā, kad ļaudis dodas uz tirgu un citās darīšanās, nākamais ir ap pusdienlaiku, kad viņi dodas mājās. Allaž kāds pamanās novilkt laiku līdz pašam vakaram un ieskriet iecirknī tieši pirms slēgšanas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi