Aizvērt

Labā noskaņojumā

2017. gada 3. jūnijā, 12:35
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Labā noskaņojumā
Pirms 12.00 Kuldīgas Centra vidusskolā izvietotajā iecirknī veidojas pat rinda.
Foto: Daiga Bitiniece
„No paša rīta bija pārsteidzoši maz cilvēku, līdz 8.00 tikai 13, bet pēc 10.00 sāka nākt un nu jau ir rindas,” pirms divpadsmitiem dienā saka Kuldīgas 546. vēlēšanu iecirkņa vadītāja Vija Astaševska.
Ap šo laiku te bija savas balsis par kādu no pieciem sarakstiem nodevuši 315 cilvēki.  Savu gribu izteikuši gan jaunieši, gan māmiņas, kas ieradušās ar visiem bērnu ratiņiem, gan vecāki ļaudis. Daudzi nāk pa pāriem – vīrs ar sievu.  „Noskaņojums šodien tāds labs, pat svinīgs,” sacīja Anita, kura bija tikko izpildījusi savu pilsoņa pienākumu.

V.Astaševska piebilst, ka šoreiz labi esot tas, ka aploksnei noplēšamā maliņa esot zila – cilvēki to pamanot un vairs nelaizot kā citus gadus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi