Aizvērt

Kas ievēlēti Alsungas, Kuldīgas, Skrundas novada domē

2017. gada 4. jūnijā, 15:04
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Kas ievēlēti Alsungas, Kuldīgas, Skrundas novada domē
Foto: Roberts Prauliņš
Pēc provizoriskiem rezultātiem zināmi novadu domēs ievēlētie deputāti.
Kuldīgas novada domē iekļuvuši kandidāti no četriem partiju sarakstiem. Partijai Kuldīgas novadam būs 10 vietas, Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) – 4, Nacionālajai apvienībai (NA) – 2 un KPV LV – 1. No ZZS par deputātiem kļuvuši Aleksandrs Lange, Ruta Karloviča, Ainars Bierands, Mārcis Brantevics; no partijas Kuldīgas novadam – Inga Bērziņa, Baiba Mikāla, Brigita Freija, Inese Astaševska, Ivars Eglītis, Agris Kimbors, Viktors Gotridsons, Artis Gustovskis, Mārtiņš Mednieks un Raimonds Lapuķis; no NA – Sigita Vaivade un Kristīna Rūtenberga; no partijas KPV LV – Ēriks Pucens. Piecu procentu barjeru nav izdevies pārvarēt sarakstam Gods kalpot mūsu Latvijai.

Alsungas novada domē no Latvijas Zemnieku savienības ievēlēti Aivars Sokolovskis, Ainars Macpans, Jānis Šmidbergs, no saraksta Par Alsungas izaugsmi – Daiga Kalniņa, Inga Bredovska, Zaiga Vanaga, no saraksta Suitu zeme – Grigorijs Rozentāls, Māra Rozentāle; no saraksta Par iedzīvotāju interesēm – Voldemārs Dunajevs.

Skrundas novada domē no Latvijas Reģionu apvienības ievēlēti Loreta Robežniece, Ainars Zankovskis, Aldis Zalgauckis, Ivo Bārs, Ivars Grundmanis, Aivars Sebežs, Dzintars Ankevics, Inese Ivāne, Gunta Stepanova; no partijas No sirds Latvijai – Juris Jaunzems, Ainārs Piļeckis, Andrejs Salmins; no ZZS – Aivars Rudzroga, Benita Lielāmere un Valdis Pakuls.
Komentāri
Zibo.lv
2017. gada 9. jūnijā, 05:35
Galvenā atziņa pēc vēlēšanām - uz mašīnas no uzlīmēm pleķi nepaliek :)
Elijah
2017. gada 5. jūnijā, 18:55
Vēlēšanu rezultāti nekādu jaunu un taisnīgāku dzīvi nesola. Tās pašas kaislību un savas muļķības saēstās dvēseles, kas no cēluma un godaprāta ir tikpat maz zina cik debesis no elles .Bērziņa, kā nekā skolotājas meita, varētu domes reklāmllapeļu domrakstos vismaz kaut kāda līmeņa poēziju vai stila izjūtu (par garīgām kvalitātēm vai domas dziļumu šeit pat runa neiet) demonstrēt, bet - āreče - gluži nekā, tikai lētas vārsmas Kurts-Māleres gaumē un kvalitātē. Un tāds sekls un vulgārs cilvēks atkal vadīs novada dzīvi!
Tomēr, paldies Dievam, kad lasa pārējos vārdus gluži vai melns acu priekšā metas, un neviļus jāsecina, tad jau labāk ne sevišķi gudrā, un arī - ne sevišķi ļaunā kundze kā pārējās plēsoņas un zvēri.

Savukārt, problēmas KUK patiesi samilzušas bezmaz katarses līmenī (kaut vai apstāklis, kad par ūdeni šogad jāmaksā DUBULTĀ - pēc ūdens skaitītāja, un otra maksa -tikpat augsta - par ūdens zudumiem tīklā), un ja Bērziņa nemeklēs kardinālas metodes, kā problēmām pāri tikt, impīčments nebūt nav izslēgts. Ak jā, kundze visupirms jāapstiprina !

Nobeigumā jautājums: vai esat kādreiz redzējuši, kad kāds LABS cilvēks pēc varas laužas, un tas ir jautājums par kura atbildi vienmēr der pārdomāt kamēr vēl virs zemes esam.
Serviks
2017. gada 5. jūnijā, 16:57
Izskatās, ka Pucens plosās!
Vai tad šefs (Kaktuss) pohu jau izgulējis?
es
2017. gada 5. jūnijā, 16:25
the litch, varbūt tu esi dzirdējis par to,ja kaut ko uzņemas ,tad noved līdz galam.To arī gribam,lai Gobzemis izpilda savas saistības pret mums un viss,apsaimniekosim paši.Tur jau tā problēma.Tas tā -paskaidrojums tev kā īpaši apdāvinātam.
the litch
2017. gada 5. jūnijā, 16:07
Pilnmēness tuvojas - to var just viena-otra izmisīgajā neapmierinātībā. Ja nepatīk esošais īpašuma apsaimniekotājs - mainiet viņu pret citu! Apsaimniekojiet paši! Kur problēma?
ES
2017. gada 5. jūnijā, 14:42
Tā vien liekas ka Desa ir KKP darbiniece,ja tik ļoti to kantori aizstāv.PĒTERĪTS pat nesaprot,k auz iedzīvotāju rakstiskiem iesniegumiem arī jāatbild rakstiski,tā kā par izglītības līmeni šaubu nav-0.KKP pat elementārus likumdošanas punktus nezin.Manā mājā ,kura ir apsaimniekošanā KKP dzīvo cilvēki ar lieliem parādiem par mitekli,taču KKP nospļauties uz to,ka pārējie mājas iedzīvotāji nav ar to mierā.Pie Gobzemja nav vērts griezties ,kā apsaimniekotāja,jo viņa darbinieki ir tādi paši kā viņš.Vienkārši atšuj,sak,ejiet tikmājās gan jau viss būs ok.Nu mīļie Gobzemis taču tai vietā sēdēt nevar,un ja Bērziņa vēl tagad nereaģēs ,tad nezinu,šķiet vēlēšanas tāds balagāns vien ir.
Desa
2017. gada 5. jūnijā, 13:26
Vai kāds var pateikt cik Kuldīgā ir nesiltinātu māju? Personīgi es dzīvoju jau 2005.gadā siltinātā mājā, un tādu ir vairums mūsu pilsētā. Diemžēl, ne ar Eiropas līdzdalību, jo toreiz šādas programmas nemaz nebija. Un arī toreiz Kuldīgas namsaimnieks visus šos darbus novadīja, vismaz manā mājā.
Bet ko nu es. Dīvāna eksperti vienmēr būs "gudrāki".
ivcix
2017. gada 5. jūnijā, 12:44
Desai
KKP darbinieki laikam atstrādā savu algu :) Tak lai kurzemnieks šeit uztaisa aptauju un tad redzēsiet, cik cilvēku ir apmierināti ar KKP. Nevar būt, ka tas Jums ir kāds jaunums. KKP ir vistiešākā veidā atbildīga par ēku siltināšanu un tā pozīcija, ko šobrīd ieņem KKP ir vienkārši slinkums un nekompetence. Ar ko atšķiras Liepājas namu apsaimniekotājs vai Valmieras, no Kuldīgas? Tur pašvaldības namu apsaiminiekotājs veic ļoti lielu darbu, lai pārliecinātu iedzīvotājus, lai savāktu balsis, lai sagatavotu projektus, kamēŗ KKP pasaka, ka tas viss ir dzīvokļu īpašnieku kompetence un iedod rokās kaut kādu bukletu, ko izprintējuši no EM mājaslapas. Tas pats par ēku pārvaldniekiem. Likumā ir noteikts, ka nepieciešama attiecīga izglītība, lai veiktu ēku pārvaldīšanu. Uzminiet cik no KKP ēku pārvaldniekiem ir attiecīga izglītība? Ja jūs domājat, ka visi balsoja par P. Gobzemi, jo izmisīgi gribēja viņu saglabāt KKP, tad varējāt droši startēt KPV.LV sarakstā.Nekristu laukā.
Gaismas8
2017. gada 5. jūnijā, 12:31
Nezinu adresi, bet ja jau ēka aizgāja prom, tad vairākums tomēr nebija apmierināti ar pakalpojumu. Un tādu māju, kuras aiziet no KKP ir aizvien vairāk. KKP vajag reorganizet no pašiem pamatiem un ielikt cilvēku, kam ir saprašana par apsaimniekošanu, nevis primārais ir audzēt strausus. Pēc cvk datiem strausu Pēterim ir Kandavā iegūta vidējā izglītība. Šo gadu laikā viņš pat nav pacenties nekādā veida paaugstināt savu kvalifikāciju šajā jomā. Būtu kaut vai tajā pašā RPIVĀ izmācījies uzņēmumu vadību, pretējā gadījumā, visi zin, kas notika ar viņa vadīto grāmatnīcu..
Desa
2017. gada 5. jūnijā, 11:48
Kas tā par Gaismas 29? Domāts Grants 29?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi