Aizvērt

Kas ievēlēti Alsungas, Kuldīgas, Skrundas novada domē

2017. gada 4. jūnijā, 15:04
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Kas ievēlēti Alsungas, Kuldīgas, Skrundas novada domē
Foto: Roberts Prauliņš
Pēc provizoriskiem rezultātiem zināmi novadu domēs ievēlētie deputāti.
Kuldīgas novada domē iekļuvuši kandidāti no četriem partiju sarakstiem. Partijai Kuldīgas novadam būs 10 vietas, Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) – 4, Nacionālajai apvienībai (NA) – 2 un KPV LV – 1. No ZZS par deputātiem kļuvuši Aleksandrs Lange, Ruta Karloviča, Ainars Bierands, Mārcis Brantevics; no partijas Kuldīgas novadam – Inga Bērziņa, Baiba Mikāla, Brigita Freija, Inese Astaševska, Ivars Eglītis, Agris Kimbors, Viktors Gotridsons, Artis Gustovskis, Mārtiņš Mednieks un Raimonds Lapuķis; no NA – Sigita Vaivade un Kristīna Rūtenberga; no partijas KPV LV – Ēriks Pucens. Piecu procentu barjeru nav izdevies pārvarēt sarakstam Gods kalpot mūsu Latvijai.

Alsungas novada domē no Latvijas Zemnieku savienības ievēlēti Aivars Sokolovskis, Ainars Macpans, Jānis Šmidbergs, no saraksta Par Alsungas izaugsmi – Daiga Kalniņa, Inga Bredovska, Zaiga Vanaga, no saraksta Suitu zeme – Grigorijs Rozentāls, Māra Rozentāle; no saraksta Par iedzīvotāju interesēm – Voldemārs Dunajevs.

Skrundas novada domē no Latvijas Reģionu apvienības ievēlēti Loreta Robežniece, Ainars Zankovskis, Aldis Zalgauckis, Ivo Bārs, Ivars Grundmanis, Aivars Sebežs, Dzintars Ankevics, Inese Ivāne, Gunta Stepanova; no partijas No sirds Latvijai – Juris Jaunzems, Ainārs Piļeckis, Andrejs Salmins; no ZZS – Aivars Rudzroga, Benita Lielāmere un Valdis Pakuls.
Komentāri
Gaismas 29
2017. gada 5. jūnijā, 11:46
wow wow wow! es no gaismas 29. bardaks ir tagad pie loritas rimaševskas! maksājam to pašu, tik uzkrājums neveidojas, visu noēd kaut kādi rīdzinieki. bet kad paprasa, tad atcērt ka neko nesaprot. mājas siltināšana par trešdaļu miljona, kaut kādi rekuperatori, kurus neviens nedarbinās ēd elektribu
Desa
2017. gada 5. jūnijā, 11:32
Ivcix
Kāds sakars māju siltināšanai ar KKP darbu? Jūs, tāpat kā Bondars Rīgā, lejat tīru ūdeni, nesaprotot iesaistīto pušu kompetences. To sauc par populismu.
Spriediet pats - ja Gobzemja kungu ievēlētu Domē, kas vadītu KKP? Cilvēki ir nobalsojuši tieši par kompetencēm. Darīt to, kas labi sokās!
ivcix
2017. gada 5. jūnijā, 08:10
Desai
Cilvēki skaidri parādīja, ko domā par KKP. Kā jūs izskaidrotu to, ka Gobzemim ir visvairāk mīnusu?
Ja pat māja, kurā dzīvo pati Bērziņas kundze, aiziet no KKP, jo tur valda pilnīgs bardaks, tad nav jēga diskutēt par to, kas notiek pārējās mājās. Cik KKP mājas ir nosiltinātas pēdējo 10 gadu laikā?
kaija.
2017. gada 4. jūnijā, 23:54
Diāna,Jūsu komentārs ir izcils.Es nespētu pateikt labāk.Un vēl-paskatieties mīnusus balsojumā,tas daudz ko izsaka.
the litch
2017. gada 4. jūnijā, 22:08
KPV Pucens? Nopietni? Ejtunost! Ko viņš tur darīs? Reāls stulbums un nodokļu maksātāju naudas izmešana pa taisno atejā. Kas tie par jokaiņiem, kuri par tādu ir balsojuši?
Desa
2017. gada 4. jūnijā, 21:51
Ivcix
Un ko cilvēki domā par KKP? Konkrēti pasaki un ar pamatojumiem.
suitietis
2017. gada 4. jūnijā, 21:27
Nabaga Jurītis....
Diána
2017. gada 4. jūnijā, 21:22
tad nu apsveicu visus uznémigos un drosmigos censonus klústot atkal, jau kuro reizi, par Skrundas novada domes deputátiem! Ceru, ka beidzot shoreiz Jús spésiet párkápt savai padomju laiká iegútajai pieredzei un paskatities ari pa logu, kas un kádá veidá notiek Eiropá un citás pasvaldíbás, lai steidzamá kártá izrautu novadu no atpalikusháká Latvijas novada negoda un beidzot palídzétu iedzívotájiem ekstremálajá nabadzíbá! Kopsh padomju laikiem Skrundas un tás apkártnes pagastu valdés vieni un tie pashi uzvárdi slígst apmierinátíbá par neko bútiska nedaríshanu! Attaisnojiet beidzot 4000 cilvéku ceríbas un atvieglojiet un uzlabojiet vinu dzíves! Tas viss ir Júsu rokás!
ivcix
2017. gada 4. jūnijā, 20:59
Es gan vairāk uzmanību pievērstu, kuri dabūjuši visvairàk mīnusus. Pārliecinošs līderis ir Gobzemis, kas lieliski parāda, ko cilvēki domā par KKP.Ja Bērziņa izlieksies, ka šo neredz, tad tā būs klaja vēlētāju viedokļa ignorēšana.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi