Aizvērt

Kas būs jauns Skrundas novada domē

2017. gada 14. jūnijā, 07:00
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Kas būs jauns Skrundas novada domē
Jaunās Skrundas novada domes sēdē 16. jūnijā pie galda sēdīsies deviņi Latvijas Reģionu apvienības deputāti un pa trim pārstāvjiem no Zaļo un Zemnieku savienības un partijas „No sirds Latvijai”. Pieciem, kuri ievēlēti pirmoreiz, „Kurzemnieks” jautā, kā viņi rezultātus vērtē un kurā jomā domā strādāt.
Vairāk 14. jūnija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 67) mūsu portālā.
Komentāri
raksta autore
2017. gada 22. jūnijā, 16:20
Raksts pilnībā ir izlasāms gan nopērkot papīra formātā, gan www.kurzemnieks.lv attiecīgo numuru. Par velti var tikai klačoties ar kaimiņienēm. Pētnieciskam rakstam tiek tērēti resursi, kaut vai pārbaudot informāciju.
Diána
2017. gada 21. jūnijā, 00:32
Tátad Kurzemnieks grib paturét daljéjá noslépumá sho jautájumu! Tik un tá neabonéshu júsu zinju lapinju! neko jaunu jau skrundenieki nepateiks, ja vispár gribés kaut ko teikt . ha, ha
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi