Aizvērt

Tas bija sagaidāms

2017. gada 19. jūnijā, 06:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Tas bija sagaidāms
Skrundas novada domi arī turpmāk vadīs Loreta Robežniece, bet viņas prombūtnes laikā priekšsēdes pienākumi atkal būs jāpilda deputātam Aldim Zalgauckim (otrais no kreisās). Sēdē piedalījās arī Saeimas deputāte Nellija Kleinberga.
Foto: Daina Tāfelberga
Skrundas novada jaunā sasaukuma deputāti par domes priekšsēdi piektdien atkārtoti ievēlēja Loretu Robežnieci no Latvijas Reģionu apvienības (LRA).
Tā tikko aizvadītajās vēlēšanās ieguvusi deviņas vietas no 15. „Tas jau bija sagaidāms, tāpēc savus kandidātus nevirzījām – spēku samērs pārāk nevienlīdzīgs,” pirmajā domes sēdē atzina abu mazākuma partiju pārstāvji Aivars Rudzroga no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un Juris Jaunzems no partijas No sirds Latvijai (NSL). Par L.Robežnieci balsoja 11, pret – četri deputāti.

Nedaudz interesantākas bija priekšsēdes vietnieka vēlēšanas. L.Robežniece (LRA) izvirzīja līdzšinējo aizvietotāju Aldi Zalgaucki, bet J.Jaunzems (NSL) – A.Rudzrogu no ZZS, savukārt A.Rudzroga no sava vidus – uzņēmēju Valdi Pakuli. Par pirmo kandidatūru nobalsoja deviņi deputāti (pret seši), par otro – balsu nebija ne par, ne pret, par trešo – 6:9. Līdz ar to L.Robežnieces prombūtnes laikā viņas pienākumus atkal pildīs A.Zalgauckis.

Atkārtoti ievēlēto domes vadību sveikt bija ieradusies kādreizējā pašvaldības vadītāja, Saeimas deputāte Nellija Kleinberga. Arī viņa atzina, ka pārsteiguma nav, bet esot liels prieks, jo skrundenieki izvēli lielākoties izdarījuši pēc padarītā, nevis nomelnošanas kampaņām. Viņa piebilda: „Tāpat prieks par jaunpienācējiem no ZZS, būs jaunas pozitīvas vēsmas. Jūtams arī, ka novads saliedējies.”
Komentāri
to Zane
2017. gada 27. jūnijā, 23:16
FAKTI ir fakti. Tie nekur nav jābalsta, jo paši sevī balstās.Bez tam, PATIESĪBU noskaidrot nemaz nav iespējams, jo to nevienam neviens nesaka, bet - nav dūmu bez uguns, un MELNU nomelnot nemaz nevar.
Zane
2017. gada 27. jūnijā, 15:51
Pirms kādu nomelnojiet vispirms noskaidrojiet kāda ir patiesība, nevis tikai balstiet savus faktus un pieņēmumus uz baumām!
Draudzene
2017. gada 26. jūnijā, 20:25
Kālab neviens neraksta, ka dome reprezentācijas izdevumu naudu atstāj Loretas draudzenes meitas dāvanu salonā? Skrundā vairāk neviens cits atbalstāms veikalnieks vai mājražotājs nav?
Kristīne
2017. gada 26. jūnijā, 15:57
Nesmuki apgājāties ar ZZS, solījāt pēc vēlēšanām sadarboties, tikko ievēlēja Loretu, solījumi aizmirsās un visas komisijas paņēmāt se neatstājot ZZS nekādu citu iespēju kā sēdēt opozīcijāv? Pretīgi liekuļi un meļi! Kāda apmelošanax kampaņa? Stepanova nebaro visas novada iestādes un neklāj domes orğijām galdus? Ivis neremontē auto, Grundmaņa meitai darbu nesagādāja un viņš ceļus neuztur u.t.t.
vietējā.
2017. gada 24. jūnijā, 11:59
Nu putukrējums gan sanāk tikai pašvaldībai.Mums pārējiem-katliņu palaizīt.
Vietējais.
2017. gada 24. jūnijā, 11:59
RAGANAS vienmēr ir varaskāras.
Kāpēc gan lai Skrunda būtu izņēmums?
Iebraucēja
2017. gada 24. jūnijā, 10:52
Bet krustmāte ..ll... mīļa kā svētdiena ...
Un putukrējums
vietējā.
2017. gada 23. jūnijā, 09:55
Un krustmāte,krustmāti arī nevar aizmirst!Trijatā .
Tu žē!
2017. gada 23. jūnijā, 00:32
Mesalīna un Kaligula ģērēs Skrundu!
vietējā.
2017. gada 22. jūnijā, 17:58
Tu paskat,ko.Kas tik nenotiek Skrundā.Mjā,režija,režija.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi