Aizvērt

Tas bija sagaidāms

2017. gada 19. jūnijā, 06:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Tas bija sagaidāms
Skrundas novada domi arī turpmāk vadīs Loreta Robežniece, bet viņas prombūtnes laikā priekšsēdes pienākumi atkal būs jāpilda deputātam Aldim Zalgauckim (otrais no kreisās). Sēdē piedalījās arī Saeimas deputāte Nellija Kleinberga.
Foto: Daina Tāfelberga
Skrundas novada jaunā sasaukuma deputāti par domes priekšsēdi piektdien atkārtoti ievēlēja Loretu Robežnieci no Latvijas Reģionu apvienības (LRA).
Tā tikko aizvadītajās vēlēšanās ieguvusi deviņas vietas no 15. „Tas jau bija sagaidāms, tāpēc savus kandidātus nevirzījām – spēku samērs pārāk nevienlīdzīgs,” pirmajā domes sēdē atzina abu mazākuma partiju pārstāvji Aivars Rudzroga no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un Juris Jaunzems no partijas No sirds Latvijai (NSL). Par L.Robežnieci balsoja 11, pret – četri deputāti.

Nedaudz interesantākas bija priekšsēdes vietnieka vēlēšanas. L.Robežniece (LRA) izvirzīja līdzšinējo aizvietotāju Aldi Zalgaucki, bet J.Jaunzems (NSL) – A.Rudzrogu no ZZS, savukārt A.Rudzroga no sava vidus – uzņēmēju Valdi Pakuli. Par pirmo kandidatūru nobalsoja deviņi deputāti (pret seši), par otro – balsu nebija ne par, ne pret, par trešo – 6:9. Līdz ar to L.Robežnieces prombūtnes laikā viņas pienākumus atkal pildīs A.Zalgauckis.

Atkārtoti ievēlēto domes vadību sveikt bija ieradusies kādreizējā pašvaldības vadītāja, Saeimas deputāte Nellija Kleinberga. Arī viņa atzina, ka pārsteiguma nav, bet esot liels prieks, jo skrundenieki izvēli lielākoties izdarījuši pēc padarītā, nevis nomelnošanas kampaņām. Viņa piebilda: „Tāpat prieks par jaunpienācējiem no ZZS, būs jaunas pozitīvas vēsmas. Jūtams arī, ka novads saliedējies.”
Komentāri
Daina
2017. gada 22. jūnijā, 16:07
Tur būtu dažam vairāk kaunēties,bet ko tur,ja par litru var pārdoties
Vietējā.
2017. gada 22. jūnijā, 07:54
Aldi,man kauns par tevi! Proties,esi vīrs!
Diána
2017. gada 21. jūnijā, 00:24
tad nu apsveicu visus uznémigos un drosmigos censonus klústot atkal, jau kuro reizi, par Skrundas novada domes deputátiem! Ceru, ka beidzot shoreiz Jús spésiet párkápt savai padomju laiká iegútajai pieredzei un paskatities ari pa logu, kas un kádá veidá notiek Eiropá un citás pasvaldíbás, lai steidzamá kártá izrautu novadu no atpalikusháká Latvijas novada negoda un beidzot palídzétu iedzívotájiem ekstremálajá nabadzíbá! Kopsh padomju laikiem Skrundas un tás apkártnes pagastu valdés vieni un tie pashi uzvárdi slígst apmierinátíbá par neko bútiska nedaríshanu! Attaisnojiet beidzot 4000 cilvéku ceríbas un atvieglojiet un uzlabojiet vinu dzíves! Tas viss ir Júsu rokás!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi