Aizvērt

Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu

2017. gada 22. jūnijā, 14:27
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu
Foto: Roberts Prauliņš
Par Kuldīgas novada pašvaldības vadītāju ievēlēta Inga Bērziņa, par viņas vietnieku – Viktors Gotfridsons ( abi no Kuldīgas novadam)
Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas sasauktajā sēdē piedalījās 16 jaunievēlētie deputāti, nepiedalījās Ruta Karloviča no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS).

Uz pašvaldības vadītāja vietu tika izvirzīta tikai viena kandidatūra – I.Bērziņa. Par viņu, atklāti balsojot ar vēlēšanu biļeteniem, balsis atdeva 13 deputāti, pret balsoja Kristīne Rūtenberga un Sigita Vaivade ( Nacionālā apvienība Visu Latvijai – TB/LNNK) un Ēriks Pucens (KPV.LV).

Arī vietnieka vēlēšanām tika izvirzīta viena kandidatūra. Kā teica I.Bērziņa, ja novada veidošanas sākumā bija vajadzīgi divi vietnieki, tad tagad pietiks ar vienu. Par V.Gotfridsona kandidatūru balsoja 12 deputāti, pret: K.Rūtenberga, S.Vaivade, Aleksandrs Lange (ZZS) un Ē.Pucens.

Pirmajā domes sēdē tika ievēlētas pašvaldības finanšu, sociālā, izglītības un kultūras jautājumu un attīstības komitejas. Finanšu komitejā ievēlēja 12 deputātus, bet abās pārējās pa astoņiem.

Pēc ievēlēšanas deputāts Ē.Pucens piebilda: „Cerams, ka visi ievēlētie regulāri ieradīsies uz komiteju sēdēm.” Pirmajā sēdē deputāti apstiprināja komisijas. Darbam tajās pieteikties var arī iedzīvotāji, to sastāvs tiks apstiprināts domes jūlija sēdē.
Komentāri
Alex
2017. gada 21. novembrī, 11:19
Vai Kurzemnieku fakts, ka Bērziņas dēls piedalās parakstu vākšanā Snēpeles pagasta pārvaldes vadītāja atbalstam varētu interesēt? Pagaidām kaut kā no Kurzemnieka ir nogaidošs klusums par Bērziņas radu lietām pašvaldības struktūrās. Vai Kurzemnieks ir pavācis informāciju par Reimani? Atbilstību amatam, kriminālprocesiem, sodāmībām, kāda informācija ir bāriņtiesai? Varbūt parādās kas interesants un labi pārdodams :)
to Pavests
2017. gada 2. jūlijā, 23:19
Nevajag aizmirst, ka ateja viens no cilvēka TUVĀKAJIEM.
Pāvests
2017. gada 2. jūlijā, 20:20
nu jau no domes Ingas līdz atejai tikuši. :)
Anka
2017. gada 1. jūlijā, 21:35
TAD, kad svešvārdu -tualete nomainīs ar latvisko ATEJA. Kaut vai bŗīvās Latvijas vārdā.
Janka
2017. gada 1. jūlijā, 21:01
Kad beidzot skolu programmās iekļaus bezgala sarežģīto vārdu "tualete". Tolete, toalete, tulete utt.:)
NEVAJAG
2017. gada 30. jūnijā, 15:51
lasīt to, kas NAV rakstīts. Ir tikai minēts, ka Ulmanis mīlēja pieticību, un tā nebūt nav nekāda glorifikācija. Glorifikācija būs PĒC TAM, kad dvēseles TULKOS. Starp citu, mums nav ne jausmas, cik DEMOKRĀTISKA ir Bērziņas politika, un vēl mazāk ir zināms tas, kas notika pirms turpat simts gadiem. Jo, kas vienam melns, tas otram balts, un otrādi. Mana vēstījuma mērķis paust to, ka Bērziņa ir tāda pati GRĒCINIECE kā citi, bet Ulmanis bija pieminēts salīdzināšanas pēc, kas lielajam baram drīzāk APSMIEKLS, nevis SLAVA.
Pljikt
2017. gada 30. jūnijā, 15:17
Nevajag glorificēt Kārli Ulmani, kurš gribiet vai negribiet bija diktators pēc 1935.gada 15.maija apvērsuma.Tas sīrups par viņu bija neloģisks un patiesībai neatbilstošs. Jā diktatūra nebija vardarbīga, bet tā nebija demokrātiska. To nevar vairs pateikt kā būtu bijis, ja diktatūras vietā būtu demokrātija brīdī, kad Psrs anektēja Latviju, bet iespējams būtu bijis labāk. Sanāca, vienpersonisks diktators iepaida naidīgos spēkus Latvijā bez pretestības.
Garlībs Merķelis
2017. gada 30. jūnijā, 15:07
Manuprāt, pārāk daudz uzmanības tiek pievērstas Ingai Bērziņai, kas ir tāda pati grēciniece kā visi citi, tikai varbūt vēl lielāka. Jo tāds darbs nevar rokas tīras un sirdi skaidru saglabāt. Vara ir reizē arī liela atbildība un pārbaudījums, kas lielākoties cilvēku pazudina. Bērziņa, galu galā, nav Kārlis Ulmanis, kas no tējas un maizes pārtika, un atturībā un pieticībā savu dzīvi vadīja. Viņa nav ne tik gudra un ne tik saprātīga, bet kā jau sieviete, savu maldu un untumu vergs.Bet kādam kāda daļa, kā viņa tur līdzekļus sadala? Vai Pastarā Tiesā viņa pati par sevi neatbildēs, īpaši, ja viņa, kā Pirro saka, ir dziļi ticīga?
to Liche
2017. gada 30. jūnijā, 14:55
Kas liedz tev REĀLUS draugus piesaukt, nevis iedomātus?
Edvīns to Matilde
2017. gada 30. jūnijā, 13:44
Toms žirgts zēns strādā objektā, kuru Abora dabūja dēļ augstākām vidējām algām. Piedāvājuma cena ta bija augstāka. Bet dzīvē strādā šmurguļi, kas nodokļus nemaksā. Vai nav debess skaisti? Un paskat Inga pat atbildēja, ka darbi baseinā būšot gandrīz pabeigti līdz 17.jūlijam. Tikai ne papīri. Papīrus nevarot tik žirgti sarakstīt. Tomam nav tādas jaudas. Jāpiekāpjas tak! Tas nekas, ka līgumā, kas bija pie konkursa skaidri un gaiši rakstīts - darbus pabeidz iesniedzot arī dokumentus. Feina pretīmnākšana tam mūsupuses Tomiņam. Prieks, kur tu rodies.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.