Aizvērt

Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu

2017. gada 22. jūnijā, 14:27
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu
Foto: Roberts Prauliņš
Par Kuldīgas novada pašvaldības vadītāju ievēlēta Inga Bērziņa, par viņas vietnieku – Viktors Gotfridsons ( abi no Kuldīgas novadam)
Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas sasauktajā sēdē piedalījās 16 jaunievēlētie deputāti, nepiedalījās Ruta Karloviča no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS).

Uz pašvaldības vadītāja vietu tika izvirzīta tikai viena kandidatūra – I.Bērziņa. Par viņu, atklāti balsojot ar vēlēšanu biļeteniem, balsis atdeva 13 deputāti, pret balsoja Kristīne Rūtenberga un Sigita Vaivade ( Nacionālā apvienība Visu Latvijai – TB/LNNK) un Ēriks Pucens (KPV.LV).

Arī vietnieka vēlēšanām tika izvirzīta viena kandidatūra. Kā teica I.Bērziņa, ja novada veidošanas sākumā bija vajadzīgi divi vietnieki, tad tagad pietiks ar vienu. Par V.Gotfridsona kandidatūru balsoja 12 deputāti, pret: K.Rūtenberga, S.Vaivade, Aleksandrs Lange (ZZS) un Ē.Pucens.

Pirmajā domes sēdē tika ievēlētas pašvaldības finanšu, sociālā, izglītības un kultūras jautājumu un attīstības komitejas. Finanšu komitejā ievēlēja 12 deputātus, bet abās pārējās pa astoņiem.

Pēc ievēlēšanas deputāts Ē.Pucens piebilda: „Cerams, ka visi ievēlētie regulāri ieradīsies uz komiteju sēdēm.” Pirmajā sēdē deputāti apstiprināja komisijas. Darbam tajās pieteikties var arī iedzīvotāji, to sastāvs tiks apstiprināts domes jūlija sēdē.
Komentāri
the litch
2017. gada 30. jūnijā, 10:20
Eu, nebojājiet saturīgu diskusiju ar iedomāto draugu piesaukšanu!
pumpai
2017. gada 29. jūnijā, 19:43
Ja ņem vērā laiku, kad sarunas notika, un ja ņem vērā, ka Bērziņa tolaik bezmaz ģība par Andri Šķēli ( kas sevi allaž kā pārliecinātu BEZDIEVI pozicionēja), un par bandu, kas Latviju noveda tik tāļu, ka pensijas, ko maksāt, bija vien vairs pāris mēnešiem palikušas, tad šī lieta nemaz vairs tik nevainīga nešķiet. Var jau būt, ka Bērziņa, ieraugot lielo blēdi un komediantu no Puzes muižas (kas arī tolaik -kā vienmēr- pirmo vijoli spēlēja), riebumā novēršas, tomēr, ja tas TĀ nenotiek, migla vēl biezāka kļūst. Vismaz DZIĻAS TICĪBAS kontekstā jau nu noteikti.
Starp citu, vai cilvēkam tik vien kā PUMPA, ar ko domāt un secinājumus izdarīt? Sevi cienošs indivīds nekad sevi tā nelamātu.
Pumpa
2017. gada 29. jūnijā, 15:13
Pensionāri beidzot var uzzināt, kurš ir iesūcis Lavijas naudu. Ne jau Bērziņa kārtoja lietas Rīdzenē. Bet tādu veidojumu, kā gods kalpot misteram 20%, atbalstītāji Dina Liepa gan ir pelnījuši nicinājumu.
to pavests
2017. gada 29. jūnijā, 11:53
Grūti saprast , ko ar ''dziļu ticību'' V.Pirro domā, vēl grūtāk - ko Bērziņa pati. Lasot viņas literāri ļoti vājās un teoloģiski analfabētās un impotentās apceres Ziemsvētku vai Lieldienu sakarā, jāsecina - par ticību Dievam te pat runa neiet. Drīzāk jau atbilde ir Rakstos meklējama, bet tie saka: ''Vai kāds no valdības vīriem (jeb mācītājiem) tic VIŅAM (t.i. _ Kristum)?''. Jeb citā vietā: ''Jūs būsit visu tautu ienīsti mana vārda dēļ''. Vai Bērziņa, nudien, ir VISU ienīsta tāpēc, ka tā Kristus Vārdu nes? Ja nē, tad par kādu DZIĻU TICĪBU vispār var runāt? Tieši otrādi, atceraties, ka tā gada augstais priesteris meklēja iespēju kā Jēzu nokaut, un tas mums visiem liek pārdomāt par DZIĻAS TICĪBAS patieso (nevis ilustratīvo) būtību, nozīmi un saturu.
pāvests
2017. gada 28. jūnijā, 21:07
savā laikā Katrīnas koncertzāles īpašnieks V. Pirro, domes izdotajā toaletes papīrā "novadu vēstis" slavēja Ingu kā dziļi ticīgu cilvēku... nu nu...
Bērziņa smaida kā debesu eņģelis.
2017. gada 28. jūnijā, 20:27
Pat tad, kad zirneklis mušu aprijis. Viņa ļoti labi apzinās, ka visus apjājusi un ap stūri apvedusi. Viņasprāt, čuksti, kas domas koridoros klīst, ir tikai skauģu un nelabvēļu no pirkstiem izzīstas teikas un pasakas.
Matilde
2017. gada 28. jūnijā, 09:14
Tomiņš jaunajam baseinam flīzētājus meklēja bezdarbniekos, jo neviens sevi cienošs šī aroda lietpratējs par Tomiņa piedāvāto minimālo algo šim darbam nepiekrita. Tad varat iedomāties,kādā kvalitātē būs Domes dāvana pilsētas iedzīvotājiem.Kad no pilsētas aizbrauks Domes vadībai tik svarīgie tūristi, naktī varēs dzirdēt kā ar lielu troksni baseinā krīt tikko uzliktās flīzes. Bet tas nekas, Tomiņš par papildus samaksu tās atkal salabos....
to litce
2017. gada 27. jūnijā, 17:38
Redzi, inga var nospraagt un tad4 gadus gaudosi tu. Neviens nav muuzhigs.
Linde Līņa
2017. gada 27. jūnijā, 17:35
Grūti pateikt ko Kuldīgai vajaga vairāk,vai kādu publisku ateju vai peldu baseinu. Ja runā, ka esam nabadzīgi, tad peldu baseins ir nepiedodama izšķērdība, un naudas zemē kaisīšana. Laikā kad ateja ir pirmā nepieciešamība, un kad ome saka, ka 60-os gados pilsētā atejas nav trūkušas un tās bijušas visur.
Nāve to Inta.
2017. gada 27. jūnijā, 17:31
Mīļā, no manis izbēgt nevar.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi