Aizvērt

Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu

2017. gada 22. jūnijā, 14:27
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu
Foto: Roberts Prauliņš
Par Kuldīgas novada pašvaldības vadītāju ievēlēta Inga Bērziņa, par viņas vietnieku – Viktors Gotfridsons ( abi no Kuldīgas novadam)
Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas sasauktajā sēdē piedalījās 16 jaunievēlētie deputāti, nepiedalījās Ruta Karloviča no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS).

Uz pašvaldības vadītāja vietu tika izvirzīta tikai viena kandidatūra – I.Bērziņa. Par viņu, atklāti balsojot ar vēlēšanu biļeteniem, balsis atdeva 13 deputāti, pret balsoja Kristīne Rūtenberga un Sigita Vaivade ( Nacionālā apvienība Visu Latvijai – TB/LNNK) un Ēriks Pucens (KPV.LV).

Arī vietnieka vēlēšanām tika izvirzīta viena kandidatūra. Kā teica I.Bērziņa, ja novada veidošanas sākumā bija vajadzīgi divi vietnieki, tad tagad pietiks ar vienu. Par V.Gotfridsona kandidatūru balsoja 12 deputāti, pret: K.Rūtenberga, S.Vaivade, Aleksandrs Lange (ZZS) un Ē.Pucens.

Pirmajā domes sēdē tika ievēlētas pašvaldības finanšu, sociālā, izglītības un kultūras jautājumu un attīstības komitejas. Finanšu komitejā ievēlēja 12 deputātus, bet abās pārējās pa astoņiem.

Pēc ievēlēšanas deputāts Ē.Pucens piebilda: „Cerams, ka visi ievēlētie regulāri ieradīsies uz komiteju sēdēm.” Pirmajā sēdē deputāti apstiprināja komisijas. Darbam tajās pieteikties var arī iedzīvotāji, to sastāvs tiks apstiprināts domes jūlija sēdē.
Komentāri
Inta.
2017. gada 27. jūnijā, 17:22
Kuš,neraud tik dikti,gan jau pēc tevis arī atnāks.
Uguchak2
2017. gada 27. jūnijā, 15:31
Baseinu vajag. Arī citus būvētos objektus vajag. Nesaprotama ir tik tradīcijām bagātā kārtība ar vietējo būvniecības magnātu, kurš ielien visur un visur ir shēma ar papildus darbiem, atbaidoša kvalitāte, briesmīgs darbu veikšanas stils un regulāri termiņu kavējumi.
the litch
2017. gada 27. jūnijā, 15:23
Klasiska kartupeļēdāju domāšana: "man baseinu nevajag, labāk to naudu pensionāriem izdalīt!" Tā tas nenotiek. Ir sociālais budžets pensijām.
Man gan šķiet, ka vajag visu ko - sporta halles, baseinu, citas aktīvas atpūtas iespējas. Ko jūs varat čīkstēt? Nepatīk Inga? Re, tikko kā bija vēlēšanas - ja jau tā Inga būtu tik nepatīkama, tad netiktu ievēlēta ar tādu balsu pārsvaru. Nepatīk - bija tik tikko kā fantastiska iespēja visu mainīt! Tagad gaudojiet atkal četrus gadus. Varbūt tad pie varas nāks kāds Pucēns un ielām, baseiniem, bibliotēkām, parkiem, skatu torņiem utt ieplānoto naudu izdalīs pensionāriem, bāreņiem un tiem onkuļiem, kuri sēž pie Maksimas autobusa pieturā - viņi tak arī maznodrošinātie, pensionāri utt. Baseinu viņiem, točno, nevajag!
Un jā - es par Ingu un Ingas partiju. Pilsēta ir skaista, kaut kas notiek, kaut kāda kustība uz priekšu ir. Man te ir labi un patīkami dzīvot. Ja vēl to manu ielu noasfaltēs kā sola visu laiku - tad vispār super!
Un nē - es nestrādāju nevienā pašvaldības struktūrā.
Malvīne
2017. gada 27. jūnijā, 15:12
Interesants ir apstāklis, ka atrodas ļaudis, kas publiski pauž, ka viņi maksā nodokļus, it kā viņiem kāds to prasījis būtu, un it kā publiska atzīšanās būtu grēksūdzei līdzvērtīga.
>Zubo
2017. gada 27. jūnijā, 15:09
Ja tev vajag baseinu, lūdzu, taisi to, - vienalga, lētu vai dārgu. Cita lieta, vai vajag kuldīdzniekiem, kuriem palaimējies, ka pilsētai cauri Venta tek, un kas bez baseina nudien nav nomiruši. Savukārt, par pensiju varēsi runāt tad, kad to saņemsi, un tad, kad tev nebūs, kas tevi apgādā. Nav noslēpums, ka ir ''bērni'', kas pārtiek no vecāku pensijas, un, ka ir ļaudis, kam arī bez baseina ūdens mutē smeļas.
to Inta
2017. gada 27. jūnijā, 15:02
Kad ir traka, kā tu, tad par vēlu ārstu meklēt.
Zibo.lv
2017. gada 27. jūnijā, 14:32
Arī es maksāju nodokļus :) Un pieņemu, ka salīdzinoši varāk kā vidusmēra kuldīdznieks. Kuldīgā baseinu vajag, tur nav šaubu. Dārgs, lēts, tas jau ir cits jautājums. Vidējais kuldīdznieks uzskatis, ka dārgs ir viss kas dārgāks par eur 100, bet virs 1000 jau prāts atslēdzas nespējot aptvert summu.
Bet pensionāriem jāpadomā kāpēc viņu pašu audzinātie bērni viņiem nepalīdz.
Inta
2017. gada 27. jūnijā, 13:27
Tad pieraksties pie ārsta,saprotu,ka tevi sāpe spiež.
Nu lūk!
2017. gada 27. jūnijā, 13:14
Pensionāri skaita grašus pēc domes uzlikto klaušu nomaksas, bet kaut kādu dienderu bars pērsies superdārgā baseinā! Nudien, dzīres mēra laikā pilsētā, kurai ir (Bērziņas) samaitātā dvēsele.
to Inta
2017. gada 27. jūnijā, 12:45
Acis var aizvērt, bet dibens ta paliek VAĻĀ!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi