Aizvērt

Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu

2017. gada 22. jūnijā, 14:27
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu
Foto: Roberts Prauliņš
Par Kuldīgas novada pašvaldības vadītāju ievēlēta Inga Bērziņa, par viņas vietnieku – Viktors Gotfridsons ( abi no Kuldīgas novadam)
Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas sasauktajā sēdē piedalījās 16 jaunievēlētie deputāti, nepiedalījās Ruta Karloviča no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS).

Uz pašvaldības vadītāja vietu tika izvirzīta tikai viena kandidatūra – I.Bērziņa. Par viņu, atklāti balsojot ar vēlēšanu biļeteniem, balsis atdeva 13 deputāti, pret balsoja Kristīne Rūtenberga un Sigita Vaivade ( Nacionālā apvienība Visu Latvijai – TB/LNNK) un Ēriks Pucens (KPV.LV).

Arī vietnieka vēlēšanām tika izvirzīta viena kandidatūra. Kā teica I.Bērziņa, ja novada veidošanas sākumā bija vajadzīgi divi vietnieki, tad tagad pietiks ar vienu. Par V.Gotfridsona kandidatūru balsoja 12 deputāti, pret: K.Rūtenberga, S.Vaivade, Aleksandrs Lange (ZZS) un Ē.Pucens.

Pirmajā domes sēdē tika ievēlētas pašvaldības finanšu, sociālā, izglītības un kultūras jautājumu un attīstības komitejas. Finanšu komitejā ievēlēja 12 deputātus, bet abās pārējās pa astoņiem.

Pēc ievēlēšanas deputāts Ē.Pucens piebilda: „Cerams, ka visi ievēlētie regulāri ieradīsies uz komiteju sēdēm.” Pirmajā sēdē deputāti apstiprināja komisijas. Darbam tajās pieteikties var arī iedzīvotāji, to sastāvs tiks apstiprināts domes jūlija sēdē.
Komentāri
Inta
2017. gada 27. jūnijā, 08:37
Acis aizveru-15 komentāri,acis atveru-14.
Uguchak
2017. gada 25. jūnijā, 17:42
Kurš te kaut ko par baseinu teica? Vai to, kuram sen bija jābūt gatavam? To, kuru būvē par nodokļu maksātāju naudu? To par kura būvniecību tiek piemaksātas astronomiskas summas kārtējos papildu darbos? To pie kura projektēšanas jau pieļautas fundamentālas kļūdas? To, kuram pēc mēneša jābūt gatavam, bet vēl joprojām ir vietas, kur fasāde nav sākta? Tā jau ir Cfla šo objektu neuzrauga un ta nu galma būvnieks Toms turpinās ziepēties. Jā, man ar par baseinu ir prieks. Tā turēt! Malači!
Dina Liepa
2017. gada 24. jūnijā, 21:42
Jūs,Andri,kļūdījāties, mans favorīts bija Lauris Gruntmanis.e
piu
2017. gada 24. jūnijā, 21:21
Es par inguc, viņai visskaitākā pričen un baltākie zob kuldīgā
the litch
2017. gada 24. jūnijā, 20:06
Pucēnu par mēru! Pucēnu par prezidentu!
Andris
2017. gada 24. jūnijā, 19:05
Un kurš tad bīja jūsu favorīts, ko vajadzēja ievelēt par priekšsēdētāju? Ko, Dina Liepa?
Lange vai varbūt Rūtenberga?
Pumpa
2017. gada 23. jūnijā, 22:09
Tukša pļurkstēšana. Pēc vēlēšanam IR zināma vairākuma izvēle, lai vai kā tas nepatiktu. Un tad atliek tikai ēst zemi un gānīties. Vēl taču Kuldīgas vēlēšanās piedalījās tāda paijoliņu grupa- gods kalpot misteram 20%.
to Dina Liepa
2017. gada 23. jūnijā, 17:50
Esat tuvu patiesībai. Bērziņa nav tas lielākais ļaunums, kāds varētu nākt pie varas, bet tas nebūt nevairo ne viņas pievilcību, ne viņas vērtību; ne viņas saturu dara labāku. Sekls, ne visai gudrs, toties, bezmēra ambiciozs bābietis, kas amata un un slavas dēļ gatavs pāri līķiem iet. Bez tam - visai samaitāta un duāla persona, no kuras tikumība un godaprāts pa gabalu bēg.Un, kur nu vēl to bezizmēra galma intrigu spozme, kas pavada Kuldīgas domes darba kārtību gadu garumā, un ir tās darbības dominante!
Dina Liepa
2017. gada 23. jūnijā, 17:33
Mani fascinē tas, ka Bērziņas un co elektorāts cildina viņas sakopto pilsētu,jā, piekrītu pilsēta kļuvusi skaistāka, bet.... veidot skaistāku pilsētu,tas ir viņas un viņas brigādes DARBS, viņa un viņas vasaļi par to saņem algu, tad kāpēc par to,ka viņi veic savu darbu, vēl papildus būtu jāslavē,j āapbrino, it kā kaut kādus brīnumus būtu paveikuši, jautājums ir par to,par kādu cenu tas viss ir darīts, kā tiek izsaimniekota nodokļu maksātāju nauda -ar regulārām mūsu apmaksātām maltītēm Pagrabiņā, Roomā, ar ikgadējam dažādām svinībām domes pagalmā,es ar saviem nodokļiem nevēlos apmaksāt šo liekēžu pusdienas....
To Ina Pumpa
2017. gada 23. jūnijā, 16:22
Ir visai naivi postulēt - VAIRĀKUMA IZVĒLE. Pirmkārt, mēs NEZINĀM, kāda ir vairākuma izvēle, otrkārt - lai kāda arī būtu vairākuma izvēle, tas nenozīmē, ka šī izvēle IR LABA, treškārt - vairākuma izvēle var būt MALDĪGA (atcerēsimies 99,9% vairākumu PSRS laikos!). Savukārt, gudrs cilvēks PRASĪBAS var SEV uzstādīt, bet NEKAD - citiem.Bez tam, PRIEKS nekad nevar BAIGS būt. Ja prieks IR baigs, tad tas vairs nav prieks. Nobeigumā, pilsētas sakoptība nevienam ne laimi, ne labklājību nevar nest, un ko dod sakoptība, ja dvēseles - melnas un sagandētas. Jeb kā Raksti liecina: VELTI ir spodrināt trauku, ja tas mēsliem pilns.
Tāds valdnieks, kas Dievu bīstas, nes TIESU un PATIESĪBU tautai, ko par Kuldīgas domi nu nekādi neteiksi.
Tieši otrādi, bezdievība un stulbums, un bezmēra varaskāre un ambīcijas domes priekšsēdei pa priekšu skrej.Tāda nu reiz ir patiesība, vai tā kādam patīk vai nepatīk.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi