Aizvērt

Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu

2017. gada 22. jūnijā, 14:27
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Par novada vadītāju ievēl Ingu Bērziņu
Foto: Roberts Prauliņš
Par Kuldīgas novada pašvaldības vadītāju ievēlēta Inga Bērziņa, par viņas vietnieku – Viktors Gotfridsons ( abi no Kuldīgas novadam)
Kuldīgas novada vēlēšanu komisijas sasauktajā sēdē piedalījās 16 jaunievēlētie deputāti, nepiedalījās Ruta Karloviča no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS).

Uz pašvaldības vadītāja vietu tika izvirzīta tikai viena kandidatūra – I.Bērziņa. Par viņu, atklāti balsojot ar vēlēšanu biļeteniem, balsis atdeva 13 deputāti, pret balsoja Kristīne Rūtenberga un Sigita Vaivade ( Nacionālā apvienība Visu Latvijai – TB/LNNK) un Ēriks Pucens (KPV.LV).

Arī vietnieka vēlēšanām tika izvirzīta viena kandidatūra. Kā teica I.Bērziņa, ja novada veidošanas sākumā bija vajadzīgi divi vietnieki, tad tagad pietiks ar vienu. Par V.Gotfridsona kandidatūru balsoja 12 deputāti, pret: K.Rūtenberga, S.Vaivade, Aleksandrs Lange (ZZS) un Ē.Pucens.

Pirmajā domes sēdē tika ievēlētas pašvaldības finanšu, sociālā, izglītības un kultūras jautājumu un attīstības komitejas. Finanšu komitejā ievēlēja 12 deputātus, bet abās pārējās pa astoņiem.

Pēc ievēlēšanas deputāts Ē.Pucens piebilda: „Cerams, ka visi ievēlētie regulāri ieradīsies uz komiteju sēdēm.” Pirmajā sēdē deputāti apstiprināja komisijas. Darbam tajās pieteikties var arī iedzīvotāji, to sastāvs tiks apstiprināts domes jūlija sēdē.
Komentāri
Pumpa
2017. gada 23. jūnijā, 15:37
Apsveicu un esmu priecīga, jo tas, kas izdarīts iepriekšējos gados ļauj cerēt uz vēl sakoptāku Kuldīgu. Man personīgi baigais prieks par baseinu.
Ina
2017. gada 23. jūnijā, 10:45
Kā gan lai izpaužas tie, kas netika ievēlēti kā tikai šādā veidā rakstot par ievēlētajiem. Ak, demokrātija. Var nepatikt cilvēki, bet ja viņi ir vairākuma ievēlēti, tad respektē to. Vienkārša patiesība.
Laimdotis
2017. gada 23. jūnijā, 00:28
Nu, grūti gan saprast par ko Ozola cienījama. Manuprāt pat teleskops nepalīdzēs šai būtnē kaut cieņas kripatas atrast. Rafinēta, rūdīta mātīte, kas konjunktūras dēļ caur uguni un ūdeni ies.Un teātris Berziņai ir veids kā savu amatu realizēt, bez teātra tur neviena lieta cauri neiet.TEĀTRIS ir Bērziņas dvēseles substance jau no sākta gala.Ar viņu REIZ būs tā, kā Rainis teica - iet tā spēlīte PUŠU (kad mērs būs izsmelts). Par Pūtun palaid Gofričsonu ir lieki ko piebilst, ko vispār asenizators kantorī meklē?
Vai Kuldīgā ielu, ko slaucīt, trūkst?
Lai gan, ja visi meklē lielākos kretīnus,kāpēc gan lai KD būtu provinciāla un nemoderna?
Dina Liepa
2017. gada 22. jūnijā, 16:59
Šodien Kuldīgā uz teātra izrādi bija sanākusi vietējā teātra aktieru grupa,plkst. 11.00 sākas teātra izrāde. Aktieri spēlēja izcili, viss noslīpēts līdz pēdējai niansei, laika mēģinājumiem nebija daudz,bet rezultāts, kuru šodien redzējām atzīstams vismaz par vietējās Spēlmaņu balvas nominācijas cienīgu! Vienīgais, cienījamā sēdes sākotnējā vadītāja Ozolas kundze, brīdī, kad sastādīja balsu skaitīšanas komisiju,sakot -mīļš jums paldies, laikam aizmirsa, ka vada pirmo domes sēdi.Izklausījas kā pateicība kādas personas 60 gadu jubilejā. Bet tā - BRAVO!
Aris
2017. gada 22. jūnijā, 15:47
Tris jautrisi vares dzit demagigiju! Interesanti vai bijusi zurnaliste turpinas imitet izpilddirektores pienakumus!?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi