Aizvērt

"Jaunā Vienotība" tiekas ar vēlētājiem

2018. gada 30. maijā, 03:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
"Jaunā Vienotība" tiekas ar vēlētājiem
"Jaunās Vienotības" deputāta kandidāti kuldīdzniekiem izskaidroja partijas politiku.
Foto: Aivars Vētrājs
Par Krievijas televīzijas kanāliem, drošību, KNAB, ekonomiku un citiem jautājumiem ar kuldīdzniekiem runāja politiskās apvienības "Jaunā Vienotība" nākamo vēlēšanu deputātu kandidāti.
Koprades telpā Coworking Kuldiga Liepājas ielā ap 20 cilvēku bija ieradušies uz tikšanos ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu, Saeimas deputātiem Inesi Lībiņu-Egneri, Arti Gustovski un Edgaru Ikstenu.

A.Gustovskis skaidroja, ka viņa aktualitāte ir inovāciju jeb mākslas un zinātnes centra izveide Kuldīgā. Tā būtu kā platforma, uz kuras zinātnieki realizētu jaunāko tehnoloģiju izgudrojumus. I.Lībiņa-Egnere, kura Saeimā vada Nacionālās drošības komisiju, kā savas prioritārās jomas minēja iecerēto Kremļa propagandas ierobežošanu TV kanālos Latvijā un vajadzību ieviest reformas tieslietās. Uz Ilzes Dambītes-Dambergas jautājumu, vai drošības dienesti domā, kā ierobežot to, ka politiskie spēki priekšvēlēšanu laikā izmanto feisbuku, I.Lībiņa-Egnere atbildēja, ka jautājums tiek risināts, bet konkrētāk to nedrīkstot komentēt.

Agris Kimbors vaicāja, kā deputāti vērtē KNAB vadītāja Jēkaba Straumes darbu un vai šovs, Latvijas Bankas prezidentu Rimšēviču aizturot naktī, bija nepieciešams. I.Lībiņas-Egneres atbilde: šovs, protams, nebija vajadzīgs, jo patiesībā kaitēja Latvijas reputācijai, bet, vērtējot KNAB darbu kopumā, saprotams, ka J.Straume uz darāmo skatās stratēģiski un birojs strādā labi. Arī A.Ašeradenam J.Straume radot uzticību, tādēļ viņš ir pārliecināts, ka KNAB darbu dara labi.

Jautāts, kā vērtē Valsts kontroles darbību, A.Ašeradens atbildēja, ka tai vairāk jākonsultē kā padomdevējai, nevis jābūt instancei, no kuras baidās.

Uzņēmumu Kuldīgas komunāliem pakalpojumi un Kuldīgas ūdens vadītāji, nosaucot apgrozījumu un summu, kas jātērē, lai izpildītu datu aizsardzības prasības, pauda neapmierinātību, ka tas ir nesamērīgi daudz. Turklāt līdz ar regulas ieviešanu uzņēmējiem izdevumi atkal palielinās. I.Lībiņa- Egnere skaidroja, ka deputātiem bieži jāuzticas ierēdņiem, kuri likumiem sagatavo informāciju, bet ierēdņi nereti paredz bargākus nosacījumus, lai vieglāk kontrolēt, kaut gan nav vajadzības. Viņa minēja piemēru, ka nesen ierēdņi likumā iestrādājuši punktu, ka kontrolētājam ir tiesības slēgt iestādi uz 72 stundām, ja konstatē nepilnības datu aizsardzības ievērošanā. Tas noraidīts, jo deputāti norādījuši, ka tādas vajadzības nav. A.Ašeradens uzskata, ka no nodokļu sloga pēc iespējas būtu jāatbrīvo mazie uzņēmēji, kuriem tas ir kā dzīvesveids. Konkrētas atbildes, kā mazināt normatīvo prasību izdevumus, deputātiem vēl nebija.
Komentāri
Edgars
2018. gada 1. jūnijā, 00:31
Balsosim par tām partijām , kuras apturēs valsts izzadzējus un korupciju !
Kamēr netiks ietupināts ''sakopējs" - smagos krinālos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs . tikmēr šajā valstī nekas uz labo pusi nemainīsies !
frīdis
2018. gada 1. jūnijā, 00:08
Vai tad kāds vēl tic šai blēžu apvienībai ''Jaunā Vienotība"!!!!????? Artis tad pašu cilvēks , bet tie visi citi. ? Viņi visi sevi ir ļoti negatīvi pierādījuši protams kopā ar ZZS šajā valdībā !
300 miljonu gadā tauta ir spiesta samaksāt ar OIK par elektrības dubultu cenu . Tas vis dažu privātpersonu . privātās interesēs! Šīs personas ir arī šo partiju lielākie sponsori , jeb kukuļdevēji. Latvijas tauta spiesta pirkt visdārgāko elektrību , visdārgāko gāzi , zāles un tmll. Eiropas savienībā . Valsts ekonomiskās problēmas ZZS un V risina ar nemitīgu nodokļu celšanu. Augstās energoresursu cenas un milzu nodokļi rada l;ielas problēmas uzņēmējiem. Daudzi samazina algas un ražošanas apjomus , atlaiž strādniekus un tmll. Vai arī likvidē savu uzņēmējdarbību. Dzīves dārdzība pieaug ar katru dienu.
Valsts izzagšana , korupcija , milzu nodokļi, augstas energoresursu cenas ,inflācija, bezdarbs, tautiešu masveida aizbraukšana no valsts - Tādi ir patiesie un pierādītie V un ZZS sasniegumi šajā valdībā. Ir jābūt pēdējam plānprātiņam lai balsotu par šīm partijām. Un nu šie ir ieradušies (atcerējušies) pie savām aitām lai atkal tām nopūderētu smadzenes ! Nu nevar šis vājprāts turpināties mūžīgi ! V un ZZS sagaida Tautas partijas žuļiku liktenis !
Nodokli
2018. gada 30. maijā, 17:26
Kas apmaksa so politisko reklamu!?
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.