Aizvērt

„Šoreiz es balsošu”

2018. gada 23. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Šoreiz es balsošu”
Foto: EP biroja arhīvs
Nākamgad 25. maijā Latvijas pārstāvji kandidēs uz Eiropas Parlamentu (EP), un mums atkal būs jābalso. Līdz tam vēl seši mēneši. Tomēr nupat atklātā interneta vietne Šoreizesbalsošu.eu sniedz iespēju sagatavoties tā, lai nav šaubu, vai šajā notikumā piedalīties, un tad izvēlēties nevis impulsīvi, bet pamatoti.
Arī Kurzemnieks un laikraksta Jauno žurnālistu skolas audzēkņi bija klāt Eiropas Savienības mājā Rīgā, kur EP birojs šo vietni atvēra kopā ar jauniešu viedokļu līderiem. Pasākums bija atraktīvs un pat iedvesmojošs, tajā skanēja cilvēcīga, jaunatnei saprotama valoda. Netrūka pārdomu, bija aizraujoša spēle par Eiropu, katrs varēja kustīgās bildēs (t.s. gifos) iemūžināt savas vērtības un galu galā apēst virtuli ES karoga krāsās.

Sarunu par tēmām Es un Eiropa, Politiskais nogurums un Manas vērtības vadīja aktrise Ieva Florence un improvizators Valdis Sils, domās dalījās dziedātājs Ralfs Eilands, TV3 raidījuma Nekā personīga korespondents Deivids Lagzdiņš un tiesību zinātņu studente, Eiropas Jauniešu parlamenta un Jauniešu Saeimas dalībniece Natālija Knipše.


Vairāk 23. novembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi