Aizvērt

„Šoreiz es balsošu”

2018. gada 23. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Šoreiz es balsošu”
Foto: EP biroja arhīvs
Nākamgad 25. maijā Latvijas pārstāvji kandidēs uz Eiropas Parlamentu (EP), un mums atkal būs jābalso. Līdz tam vēl seši mēneši. Tomēr nupat atklātā interneta vietne Šoreizesbalsošu.eu sniedz iespēju sagatavoties tā, lai nav šaubu, vai šajā notikumā piedalīties, un tad izvēlēties nevis impulsīvi, bet pamatoti.
Arī Kurzemnieks un laikraksta Jauno žurnālistu skolas audzēkņi bija klāt Eiropas Savienības mājā Rīgā, kur EP birojs šo vietni atvēra kopā ar jauniešu viedokļu līderiem. Pasākums bija atraktīvs un pat iedvesmojošs, tajā skanēja cilvēcīga, jaunatnei saprotama valoda. Netrūka pārdomu, bija aizraujoša spēle par Eiropu, katrs varēja kustīgās bildēs (t.s. gifos) iemūžināt savas vērtības un galu galā apēst virtuli ES karoga krāsās.

Sarunu par tēmām Es un Eiropa, Politiskais nogurums un Manas vērtības vadīja aktrise Ieva Florence un improvizators Valdis Sils, domās dalījās dziedātājs Ralfs Eilands, TV3 raidījuma Nekā personīga korespondents Deivids Lagzdiņš un tiesību zinātņu studente, Eiropas Jauniešu parlamenta un Jauniešu Saeimas dalībniece Natālija Knipše.


Vairāk 23. novembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi