Aizvērt
Uzvar „Saskaņa”, Kurzemē – „KPV LV”

Uzvar „Saskaņa”, Kurzemē – „KPV LV”1

Noslēgušās 13. Saeimas vēlēšanas, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) darbu vēl turpina. Taču provizoriskie rezultāti rāda, ka gaidāmas pārmaiņas un ka grūti būs vienoties par turpmāko darbu un amatiem. "Saskaņa" ieguvusi 23 mandātus, taču "Vienotība" un Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) zaudējusi daudzas savas vietas parlamentā. Jaunievēlētie politiskie spēki savukārt ir stipri līdzīgās pozīcijās, vēlētāju balsis sadalījušās starp Jauno konservatīvo partiju (JKP), "Attīstībai/Par!" un "KPV LV".
2018. gada 7. oktobrī, 14:50
Nākamajā numurā trešdien, 21. novembrī
  • Latvijas 100 gadu svinības novados.
  • Migrēna: kā ar to sadzīvot.
  • Īvandē sumina savējos.
  • Kāpēc restaurācijas centrs tik dārgs?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131
Drukātās avīzes e-versija Nr. 131 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Vēlēšanu iecirkņi atvērti

Vēlēšanu iecirkņi atvērti

2014. gada 20. maijā, 16:07
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā ir atvērti jau kopš pirmdienas.
Rendā stāsta par EP vēlēšanām

Rendā stāsta par EP vēlēšanām

2014. gada 20. maijā, 15:44
Laikam jau saulainais laiks bija tas, kas atturēja rendeniekus 16. maija pēcpusdienā doties uz kultūras namu, lai tiktos ar Eiropas Parlamenta (EP) ABC tūres dalībniekiem. Bez kultūras nama darbiniekiem, Jāņa Bušera un vokālā ansambļa dalībniekiem, kuri bija sagatavojuši koncertu viesiem, bija atnākusi tikai viena ieinteresēta kundze.
"Kuldīgas novadam" - kopā ar "Vienotību"

"Kuldīgas novadam" - kopā ar "Vienotību"

2014. gada 12. aprīlī, 13:58
Partija "Kuldīgas novadam" kopā ar vairākām citām – "Jēkabpils reģionālo partiju", partiju "Ogres novadam", "Tukuma pilsētai un novadam" un "Valmierai un Vidzemei" sestdien, 12.aprīlī, parakstījusi vienošanos par sadarbību ar "Vienotību".
Tiekas un piemin Lestenē

Tiekas un piemin Lestenē

2014. gada 18. martā, 21:05
Lestenes brāļu kapos 16. martā pulcējās ap 1000 cilvēku, lai godinātu Otrajā pasaules karā kritušos latviešu leģiona karavīrus. Pasākumā piedalījās pārstāvji no Nacionālās apvienības (Visu Latvijai!–TB/LNNK) ar Saeimas deputātiem Imantu Parādnieku un Raivi Dzintaru priekšgalā.
Ukrainā līst asinis

Ukrainā līst asinis

2014. gada 19. februārī, 12:00
Sadursmēs starp demonstrantiem un policiju Neatkarības laukumā Kijevā otrdien un trešdien dzīvību zaudējuši 25 cilvēki, vēsta Ukrainas Veselības aizsardzības ministrija. Bojā gājušo vidū ir arī viens žurnālists - Vjačeslavs Veremijs no laikraksta "Vesti". Apmēram 350 cilvēku guvuši savainojumus.
Kā vērtēt Ukrainā notiekošo: ekspertu viedokļi

Kā vērtēt Ukrainā notiekošo: ekspertu viedokļi

2014. gada 29. janvārī, 10:53
"Ukrainas negaidītais pagrieziens uz Austrumiem mudina atcerēties par civilizācijas sadursmju tēzēm, ar kurām pirms 20 gadiem nāca klajā amerikāņu politologs Semjuels Hantingtons," spriež Saeimas deputāts Atis Lejiņš.
Kā vērtējat valdības veidošanas procesu?

Kā vērtējat valdības veidošanas procesu?

2013. gada 27. decembrī, 19:59
Trīs ekspertu vērtējums par to, kā notiek valdības veidošana.
Paliekam bez valdības. Sudraba noģībst

Paliekam bez valdības. Sudraba noģībst

2013. gada 27. novembrī, 14:26
Šodien, 27.novembrī, pēc Valsts prezidenta Andra Bērziņa un Ministru prezidenta Valda Dombrovska iknedēļas tikšanās, kurā abas amatpersonas pārrunāja aktuālos jautājumus valstī un valdībā, Ministru prezidents paziņoja par lēmumu atkāpties no amata.
Ja vajadzēs, atkal celsies un ies

Ja vajadzēs, atkal celsies un ies

2013. gada 14. novembrī, 15:24
Latvijas Tautas frontes (LTF) Kuldīgas nodaļas kādreizējie aktīvisti nav zaudējuši pārliecību, ka varēsim vēlreiz piecelties līdzīgi kā pirms 25 gadiem, kad tauta spēja apvienoties neformālā organizācijā.
Eiropas Parlamentā - suitu tautastērpā

Eiropas Parlamentā - suitu tautastērpā

2013. gada 3. oktobrī, 21:54
2. oktobra pievakarē Eiropas Parlamenta (EP) bibliotēkā svinīgi atvēra Sandras Kalnietes grāmatas "Es lauzu, tu lauzi, mēs lauzām, viņi lūza" elektronisko versiju angļu valodā. Interesanti, ka mūsu novadniece S.Kalniete šajā pasākumā bija ģērbusies suitu tautastērpā.
Atceras Skrundas lokatora izslēgšanu

Atceras Skrundas lokatora izslēgšanu

2013. gada 6. septembrī, 15:35
31. augustā pēc rudbāržnieka Inta Folkmaņa iniciatīvas Skrundā bija saaicinātas kādreizējās amatpersonas un entuziasti, kuri piedalījās Skrundas radiolokācijas stacijas (RLS) izslēgšanas un Krievijas armijas aiziešanas notikumos. Šajā dienā apritēja 15 gadu, kopš izslēgts vecais lokators.
Kuldīdznieki iepazīstina prezidentu ar reālo dzīvi

Kuldīdznieki iepazīstina prezidentu ar reālo dzīvi

2013. gada 3. septembrī, 16:38
2. septembrī Kuldīgas novadā viesojās Valsts prezidents Andris Bērziņš.