Aizvērt

Arī no brīvdienām ir jāatpūšas – 4 idejas atpūtai vienatnē

2018. gada 27. jūlijā, 15:45
Arī no brīvdienām ir jāatpūšas – 4 idejas atpūtai vienatnē
Vasara ir pasākumiem, svētkiem un notikumiem tik pilna un intensīva, ka no tā visa var nogurt. It īpaši, ja esi sieva un māte, kurai jādomā, kā visus pabarot, sagatavot ceļam, izklaidēt, aprūpēt, risināt problēmas un strīdus, kas bērnu starpā ir neizbēgami. Lai gan ir atvaļinājums, no šādas svētku, aktivitāšu un pienākumu pilnas ikdienas sanāk nogurt vēl vairāk nekā no darba. Tāpēc ir jāspēj īstajā brīdī izkāpt no vasaras nemitīgā ballīšu režīma un atrast mirkli atpūtai no atpūtas.
Vislabāk to darīt vienatnē. Kaut vai vienu dienu veltīt tikai sev un tam, ko patiešām gribi darīt tu, nevis bērni, vīrs, draugi vai radi. Jo nākamais atvaļinājums taču būs tikai nākamajā gadā!

 Ar četrām idejām, kā labi atpūsties vienatnē, dalās dāvanu serviss Lieliska dāvana. Jo atpūta taču ir labākā dāvana pašai sev!1. VIENA PATI UZ SPASPA ir viena no sieviešu labsajūtas un atpūtas klasiskajām receptēm, kuras labvēlīgo ietekmi uz ķermeni un garu noteikti nevajag novērtēt par zemu. Divritenis no jauna nav jāizgudro, bet gan jāizmanto tās metodes, kas strādā. Un SPA ir viena no tādām. Izbrīvē dienu un viena pati dodies uz SPA, lai atpūstos, relaksētos, izbaudītu klusumu, mieru un palutinātu savu ķermeni ar kādu procedūru. Daudzi izdevīgi SPA piedāvājumi vienuviet apkopoti arī Lieliska dāvana mājaslapā, atvieglojot piemērotākās SPA atpūtas vietas meklējumus.2. IZBAUDI ĪSTU PIRTS RITUĀLUKad pēdējo reizi biji pirtī? Varbūt vispār nav bijis iespējas izmēģināt šo latvisko SPA versiju? Tad ir īstais brīdis nesteidzīgam vakaram īstā latviešu pirtī, kur profesionāls pirtnieks veic visus rituālus, noper ar pareizajām slotiņām un zālītēm, pacienā ar tēju, kas lasīta Latvijas pļavās. Pirts attīra ne tikai miesu, bet arī garu. Īsts pirts rituāls nav ātrs, tāpēc sanāks atpūsties un izbaudīt vientulību, palikt ar savām domām. Tas palīdzēs atbrīvoties no stresa un gūt enerģiju jauniem šīs vasaras piedzīvojumiem.3. SAJŪTI ŪDENS BURVĪBU UZ SUP DĒĻA VAI LAIVĀŪdens vasarā ir nepārspējams relaksētājs un lieliskas atpūtas elements. Arī atpūtu vienatnē var ieplānot saistībā ar ūdeņiem. Piemēram, izmantot SUP dēli vai laivu, lai dotos nesteidzīgā braucienā pa kādu ainavisku apkaimi, kur relaksēs ne tikai ūdens, bet arī lieliski skati, kas pavērsies apkārt. Tā būs īsta meditācija. Ja vēl izdodas šo plānu īstenot pašā rīta agrumā un uz ūdens sagaidīt saullēktu, tad tiešām tas būs brīnišķīgs un relaksējošs piedzīvojums.4. PAVADI DIENU SPORTA KLUBĀReizēm pārāk ilga laiskošanās nogurdina un liek ķermenim un garam justies ne pārāk labi. Ja tas ir tavs gadījums, tad atpūtas diena vienatnē var arī izskatīties kā sporta kluba apmeklējums. Vari pieteikties kādai grupu nodarbībai – pilatēm, jogai vai citai relaksējošai nodarbībai. Var arī padarboties trenažieru zēlē, apmeklēt kādu fitnesa deju nodarbību. Izvēle ir ļoti plaša, atliek darīt to, kas patīk un liek justies labāk. Varbūst pat vairākas lietas, izbaudot aktīvu un patīkami nogurdinošu dienu sporta centrā. Daudzviet arī notiek nodarbības svaigā gaisā – pievienojies un izbaudi šovasar arī citādu atpūtu, kas tevi uzlādēs jauniem piedzīvojumiem kopā ar ģimeni un draugiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: