Aizvērt

Tenoru Jaunais gads

2018. gada 27. novembrī, 10:44
Tenoru Jaunais gads
Skatītāji tiek gaidīti uz jauno un šarmanto koncertprogrammu "Tenoru Jaunis gads", lai izbaudītu Ziemassvētku noskaņu un sagaidītu 2019. gadu.
Koncertā piedalīsies lieliski dziedātāji no Nacionālās operas un Latvijas teātriem: Juris Jope, Kristians Kareļins, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis un Madara Botmane. Par pavadījumu gādās izsmalcinātā pianista Anatolija Livča instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, kuri  paralēli spēlē gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.  

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā: Karameles, Divi eņģeļi, Zelta kamanas, Mazā, O, Sole Mio, Tavas mājas manā azotē, Ziemassvētku miera sardze, Ziemas ceļa idille,  Tava rīta kafija  u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi, ne mazāk pazīstami  Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula zelta repertuāra skaņdarbi. 

„Koncertā  ir nopietni  piedomāts par estētisku baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē, – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī muzikāli pārsteigumi! Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…” saka Laila Ilze Purmaliete, koncerta producente.

Koncerta īpašā viese ir Nacionālā teātra vadošā aktrise Madara Botmane, kura ir arī izcila dziedātāja. Daudziem skatītājiem viņa noteikti palikus atmiņā kā Raimonda Paula dziedātaja, uzstājoties duetā ar Juri Jopi.  

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras kā Raimonda Paula dziesmu izpildītāju un Nacionālā teātra aktieri; Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastisku balss tembru un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis, kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies vislielākos skatītāju aplausus. Visi nosauktie apvienojušies šarmantajā un romantiskajā projektā Tenoru Jaunais gads.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi