Aizvērt

TOP preces ziemai, kurām jābūt katrā automašīnā

2018. gada 28. novembrī, 16:37
TOP preces ziemai, kurām jābūt katrā automašīnā
Autovadītājus ziema nedrīkst pārsteigt nesagatavotus, jo tas var rezultēties ar nepatīkamām situācijām. Lai stātos pretī ziemas izaicinājumiem, katrai automašīnai jābūt ne tikai labām ziemas riepām, bet vajadzīgas vairākas lietas, kas būs noderīgas gan drošības, gan komforta nodrošināšanai.
Auto rezerves daļu interneta veikals Trodo.lv ir apkopojis TOP preces ziemai, kuras iesaka laikus sagādāt un turēt automašīnā.ATLEDOTĀJSAtledotājs ir spreja veidā izmantojams līdzeklis, ko uzsmidzina uz auto priekšējā stikla, arī uz spoguļiem, lai ātri atbrīvotu tos no ledus kārtiņas. Atledotājs īsā mirklī pārvērš ledu ūdeni, līdz ar to nav vajadzības kasīt ledu nost, riskējot sabojāt stiklu. Atledotājs īpaši noderēs tad, kad steidzaties, kad nav laika sēdēt automašīnā, sildīt stiklus un gaidīt, kad tie atkusīs paši. Atledotāju cenas ir aptuveni no 3 līdz 4 eiro, tas atkarīgs no ražotāja un arī iepakojuma tilpuma.SNIEGA BIRSTEJa jāizvēlas svarīgākās preces ziemai, tad sniega birste noteikti ir to starpā. Ziemas laikā to var būt vajadzība izmantot gandrīz katru dienu. Snigšanas laikā uz automašīnas sniega kārta veidojas ļoti ātri. Pat tad, ja auto atstājat uz pāris stundām stāvlaukumā, atgriežoties jūs jau var gaidīt auto, kuram ir balta sniega cepure. Sniega birste ir ērtākais rīks, ar ko ātri notīrīti sniega kārtu no auto logiem un virsbūves. Sniega birstes pieejamas cenās no 3 līdz 10 eiro.SNIEGA LĀPSTADroši vien lieki teikt, kādās situācijās var būt noderīga sniega lāpsta. Pieredze rāda, ka Latvijā ziema ir īpaši devīga ar sniegu, radot kupenas un iesprostojot automašīnas. Tāpat, ja tomēr noticis nepatīkamais un auto noslīdējis no ceļa, sniega lāpsta būs pirmais glābiņš. Sniega lāpstai jābūt auto bagāžas nodalījumā ne tikai tiem, kuri dzīvo nomaļākās vietā un lauku reģionos, bet arī pilsētniekiem, jo arī viņiem var būt vajadzība savā pagalmā atbrīvot auto no sniega gūsta. Uzticamas sniega lāpstas iegādei vajadzēs iztērēt vismaz 10 eiro un vairāk.SILIKONA SPREJSSilikona sprejs būs tas brīnumlīdzeklis, kas ziemā pasargās jūsu automašīnas gumijas un plastmasas detaļas no apledojuma, neļaujot aizsalt durvīm, logiem, bagāžas nodalījumam. Sprejs ieeļļo un aizsargā automašīnas detaļas. Spreja pamatā ir spēja atgrūst ūdeni. Jāpiemin, ka sprejs ne tikai pasargā no aizsalšanas, bet arī padara gumijas detaļas mīkstākas, pasargā no plaisāšanas, atjauno plastmasas detaļu spīdumu. Silikona sprejs būs tiešām noderīgs līdzeklis, kas ļaus ilgāk saglabāt sava auto vizuālo un tehnisko stāvokli, kā arī ziemā pasargās no negaidītām ķibelēm. Silikona spreju cenas svārstās no 2,50 līdz 6 un vairāk eiro.GUMIJAS PAKLĀJILabais tonis prasa, lai ziemā pirms kāpšanas auto no apaviem tiktu nopurināts sniegs. Tomēr šāds paradums nevar pasargāt no tā, ka ziemā sniegs vienalga nokļūst uz auto grīdas, veidojot peļķes, kas var veicināt pat pelējuma rašanos. Tāpēc autovadītājiem vajadzētu savus mīkstos un koptos paklājiņus nomainīt pret gumijas paklājiņiem, kurus būs viegli iztīrīt, no tiem mitrums nenokļūs pie citām auto detaļām. Ziemas sezonā auduma paklājiņus varat iztīrīt un nolikt glabāšanā. Ja jūsu automašīnai nav gumijas paklāju, arī tos var iegādāties auto preču veikalā. Vidēji tas izmaksās no 12 līdz 25 eiro, skatoties kādus paklājiņus izvēlaties.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi