Aizvērt

Ātrie kredīti – ērts risinājums situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda

2018. gada 4. decembrī, 14:10
Ātrie kredīti – ērts risinājums situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda
Ja steidzīgi nepieciešama nauda kontā, tad ātrie naudas aizdevumi internetā ir ērts, drošs un vienkāršs veids, kā ar pāris datora peles klikšķiem tikt pie kārotā.
KAS IR ĀTRIE KREDĪTI?

Ātrais kredīts ir aizdevuma veids, kuru izvēlas tā pieejamības dēļ – piesakoties ātrajam kredītam, ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums un dators. Šis ir lielisks risinājums neplānotās situācijās, kad steidzami ir nepieciešama nauda. Ātrs, ērts un drošs – pieteikuma noformēšana neaizņem ilgāk par 15 minūtēm un tev nav jādodas ārpus mājas. Ātrā kredīta saņemšanai tev ir nepieciešams tikai bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Kredīts tiek piešķirts tādā summas apmērā, par kādu tu esi vienojies ar kreditoru, un tiek ieskaitīts tavā kontā vienas darba dienas laikā. Pirms piesakies kredītam, aplūko, kāds ir kreditora bankas konts, lai zinātu, cik ātrā laikā nauda ienāks tavā kontā. Šobrīd Latvijas kreditēšanas tirgū ir liela konkurence, tāpēc ātrie kredīti piedāvā aizņemties naudu bez procentiem uz 30 vai 60 dienām (vai pat ilgāk, tas atkarīgs no kredītiestādes).KUR ATRAST LABĀKO ĀTRO KREDĪTU BEZ REĢISTRĀCIJAS?

Lai gan naudas aizdevums tev ir nepieciešams steidzīgi, nepiesakies pirmajam aizdevumam, ko esi ieraudzījis. Latvijā ir vairākas ātro aizdevumu kredītiestādes, taču katrai kompānijai ir savi aizdevuma saņemšanas un atmaksas noteikumi. Aizdevēju salīdzinātājs Comparo.me ir interneta vietne, kurā ērtā veidā vari iepazīties ar katru no Latvijā pieejamajām ātrās kreditēšanas iestādēm, salīdzināt procentu likmes un izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu. Pirms esi nolēmis pieteikties ātrajam kredītam, Comparo piedāvā palīdzēt atrast tavām prasībām piemērotāko pieejamo kredītu – lai saņemtu piedāvājumu, ir jāievada e-pasta adrese un tālruņa numurs. Šis aizdevēju salīdzinātājs palīdzēs ātri un viegli izvērtēt, kurš aizdevums internetā atbilst taviem nosacījumiem, lai vari pieteikties izdevīgākajam nebanku kreditora piedāvājumam.KĀ SALĪDZINĀT AIZDEVĒJUS?

Šobrīd Latvijā ir pieejamas vairākas nebanku kredītiestādes, kas pāris minūšu laikā, aizpildot pieteikuma formu, ieskaita naudu tavā kontā. Lai neapjuktu lielajā ātro kredītu piedāvājuma klāstā, izpēti pieejamos aizdevumus pēc šādiem kritērijiem:

  • vecuma ierobežojumi – katrai kredītiestādei ir savs vecuma ierobežojums, no kāda līdz kādam vecumam klients var aizņemties naudu;
  • aizdevuma summa – katram kreditoram ir pieejama minimālā un maksimālā aizdevuma summa (ja vēlies aizņemties 50 eiro, izpēti kārtīgi, kurā no kredītiestādēm to vari izdarīt, jo ir kredītu izsniedzēji, kuri aizņemties naudu neparedzētiem tēriņiem piedāvā sākot no 100 eiro);
  • naudas aizdevuma periods – ir ātrie krēdīti, kuros iespējams noformēt kredītu uz 30 vai 60 dienām, bet, ja vēlies saņemt aizdevumu uz ilgāku laiku, ir kredītiestādes, kas piedāvā atmaksāt naudu līdz pat 3 gadiem;
  • aizdevuma maksas atlikšanas iespējas – ja gadās apstākļi, ka pilnu aizņēmuma summu nevari atmaksāt norādītajā datumā, kredītiestādes piedāvā pagarināt atmaksas periodu uz vienu mēnesi (aizdevuma pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu kredītu esi paņēmis).


ŠĪ BRĪŽA POPULĀRĀKAIS UN LABĀKAIS ĀTRO KREDĪTU AIZDEVĒJS – BINO.LV

Latvijā ir pieejami dažādi nebanku kredīti, kas piedāvā noformēt aizdevumu internetā, bet ne vienmēr tie izpilda jūsu vēlmes. Nebanku kredītdevējs Bino.lv ir īpaši draudzīgs aizdevumu izsniedzējs, ja ir gadījušies neparezēti apstākļi un steidzīgi nepieciešama nauda. Bino.lv piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus, kurus iespējams noformēt 10 minūšu laikā. Šis kreditors nepieprasa ķīlu, galvojumu vai izziņu no darbavietas. Pie Bino.lv vari aizņemties jebkuru summu no 50 līdz 425 eiro uz 10 līdz 30 dienām. Ja gadījumā visu aizdevuma summu tev neizdodas atmaksāt norādītajā datumā, tev ir iespēja pagarināt aizdevuma termiņu.KĀ PIETEIKTIES AIZDEVUMAM?

Lai pieteiktos Bino.lv aizdevumam, ir nepieciešams izpildīt tikai 3 vienkāršus soļus:

  1. Izvēlies aidzevuma summu un termiņu, kad to varēsi atmaksāt, un aizpildi reģistrācijas formuBino.lv ātrajam kredītam var pieteikties jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Aizdevums tiks piešķirts, ja tev nebūs kavēti citi kredīta maksājumi un pārkāpti parādsaistību noteikumi citās finanšu institūcijās;
  2. Profila apstiprināšana – pēc sava profila reģistrācijas, no sava bankas konta tev ir jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 EUR. Informāciju, kas nepieciešama, lai veiktu maksājumu, meklē Bino.lv.
  3. Saņem naudu – brīdī, kad tiks saņemta tava reģistrācijas maksa, tiks izskatīts pieteikums. Kad tas tiks izskatīts un pieņemts lēmums par aizdevuma piešķiršanu, tu saņemsi ziņu savā e-pastā vai īsziņas veidā. Naudas saņemšanas laiks ir atkarīgs no bankas, kurā tev ir konts. 

Situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, apdomā kārtīgi aizdevuma izvēli, un atgādinām – aizņemies atbildīgi. Ar Latvijā pieejamajiem ātrā kredīta piedāvājumiem vari iepazīties Comparo.me salīdzināšanas portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi