Aizvērt

Jauns gads, jauns izskats. Varbūt ar krāsainajām kontaktlēcām?

2019. gada 29. janvārī, 14:22
Jauns gads, jauns izskats. Varbūt ar krāsainajām kontaktlēcām?
Gada sākums ir tas laiks, kad alkstam uzsākt kaut ko jaunu, izvirzīt mērķus, sākt piepildīt savus sapņus. Bieži vien arī vēlamies ieviest savā izskatā pārmaiņas. Tā var būt ne tikai jauna frizūra vai garderobes atjaunošana izpārdošanas laikā, bet arī citādāka skatiena iegūšana ar krāsainām kontaktlēcām.
KAS IR KRĀSAINĀS KONTAKTLĒCAS

Krāsainās kontaktlēcas pēc savas būtības neatšķiras no parastajām kontaktlēcām, tikai tām iekšpusē ir krāsas slānis. Vēl viena atšķirība no parastajām lēcām ir tā, ka krāsainās lēcas pieejamas gan ar optisko korekciju, gan bez tās. Tas ļauj acu krāsu mainīt un paspilgtināt arī tiem, kuriem nav redzes problēmu, bet kuri vēlas šo kosmētisko vai pat karnevāla efektu.DAŽI FAKTI PAR KRĀSAINAJĀM LĒCĀM


Tās nav kaitīgas acīm un redzei
Bieži dzirdēts ir mīts, ka krāsainās lēcas ir acīm kaitīgas. Tā nav patiesība. Krāsas slānis ir iestrādāts lēcas iekšpusē, tas nenonāk saskarē ar acs virsmu. Krāsainās kontaktlēcas ir tikpat ērtas, gaisa caurlaidīgas un drošas kā parastās.


Krāsainās lēcas var nēsāt ilgstoši
Krāsaino lēcu lietošanas ilgumam un biežumam nav ierobežojumu. Atliek tikai ievērot ražotāja un ārsta norādes par to, cik stundas dienā drīkst nēsāt lēcas, kad ir jāņem jauns lēcu pāris. Krāsainās kontaktlēcas var būt gan vienas dienas, gan arī ilgstošs risinājums sava vizuālā tēla uzlabošanai un izmainīšanai.


Šo lēcu kopšana ir tāda pati kā optiskajām lēcām
Krāsainās kontaktlēcas to ielikšanas, izņemšanas un kopšanas ziņā neatšķiras no parastajām. Ja parastās lēcas nav lietotas, tad visas šīs prasmes jāapgūst, vislabāk konsultēties ar optometristu vai acu ārstu, kurš gan parādīs, gan pastāstīs visu nepieciešamo. Kopšanā jāizmanto speciāls šķīdums un uzglabāšanas konteiners, vienmēr jāmazgā rokas pirms lēcu aiztikšanas.


Dabiskā acu krāsa ietekmē lēcu efektu
Protams, ka, izvēloties nēsāt krāsainās lēcas, cilvēki vēlas iegūt šo kosmētisko efektu, kas ļauj izcelt un paspilgtināt jau esošo acu krāsu, kā arī iegūt citu acu krāsu savas dabiskās acu krāsas vietā. Tomēr jāņem vērā, ka dabiskā acu krāsa vienmēr ietekmēs to, kā lēca izskatīsies realitātē. Ja dabiskā acu krāsa ir ļoti tumša, tad, tā var nomākt gaišu lēcu, nedot tik košu efektu, kāds ir uz iepakojuma.KAS JĀDARA, LAI SĀKTU NĒSĀT KRĀSAINĀS LĒCAS

Tiem, kuri jau ikdienā izmanto kontaktlēcas, ir daudz vienkāršāk uzsākt lietot krāsainās lēcas. Viņi jau zina, kā lēcas ielikt, kopt, zina, ka viņu acis ar lēcām jūtas komfortabli. Atliek tikai pēc savā receptē esošajiem parametriem iegādāties krāsainās lēcas. Tās sniegs gan kosmētisko, gan optisko efektu. Krāsainās kontaktlēcas ērti un droši var iegādāties arī interneta veikalā Lensor.eu, kur ir ļoti plaša krāsu un lēcu veidu izvēle.

Ja krāsainās kontaktlēcas vēlas izmantot cilvēks, kuram līdz šim nav bijusi saskare ar šo redzes korekcijas līdzekli, tad pirmais solis ir vizīte pie acu ārsta. Ārsts pārliecināsies, ka acis ir veselas un piemērotas lēcu nēsāšanai. Tālāk jau ārsts sniegs visu nepieciešamo informāciju, parādīs, kā ielikt, pastāstīs par kopšanu. Kā arī ieteiks, kāda toņa, krāsas lēcas būtu labākas tieši jūs acu krāsai, vadoties pēc tā, kādu efektu vēlaties panākt.KĀPĒC UN KĀDOS GADĪJUMOS IZMANTOT KRĀSAINĀS LĒCAS

Nēsāt vai nenēsāt krāsainās kontaktlēcas ir katra paša brīva izvēle, ko var noteikt dažādi faktori. Parasti krāsainās lēcas izvēlas, jo grib:
  • nomainīt esošo acu krāsu;
  • piesaistīt apkārtējo uzmanību;
  • iegūt jaunu vizuālo tēlu un pieskaņot tam arī acis;
  • saposties kādai ballītei, karnevālam, lomai, fotosesijai utt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: