Aizvērt

Ērts autolīzings Latvijā: kur meklēt un kā izmantot?

2019. gada 31. janvārī, 15:59
Ērts autolīzings Latvijā: kur meklēt un kā izmantot?
Personīgā automašīna atvieglo dzīvi un ietaupa vērtīgo laiku, tāpēc pieprasījums pēc mašīnām nesamazinās. Ja esi secinājis, ka bez auto vairs neiztikt, tev jāizdomā, kā norēķināties par tik lielu pirkumu. Izplatītākais risinājums ir autolīzings - aizdevums, kas ļauj braukt ar izvēlēto automašīnu, pakāpeniski atmaksājot tās vērtību līzinga uzņēmumam. Līzingā var iegādāties gan nedārgus transportlīdzekļus, gan "premium" klases automašīnas – lasi tālāk un uzzini svarīgāko par šo aizdevumu veidu!
SVARĪGĀKAIS PAR AUTOLĪZINGU

Ja autokredītu nozare Tev ir nepazīstama teritorija, pirmais, kas jāiegaumē, ir atšķirības starp autolīzingu un autokredītu. Lai gan ikdienā šie jēdzieni bieži tiek lietoti kā sinonīmi, aizdevēji piedāvā šos pakalpojumus ar dažādiem nosacījumiem.

Autolīzings ir piemērots jaunu un mazlietotu mašīnu iegādei. Tā apjoms var būt ļoti liels, taču līzinga ņēmējam jābūt gatavam veikt arī pirmo iemaksu – aptuveni 5%–15% apmērā no transportlīdzekļa cenas. Autolīzingā pirktajai mašīnai bieži prasa noformēt KASKO polisi, un gandrīz visi aizdevēji nosaka automašīnas vecuma robežas.

Savukārt autokredīts var būt labāks risinājums, ja pircējs vēlas iegādāties lietotu auto vai ja nepieciešamā kredīta summa ir samērā neliela. Autokredīts dod iespēju aizņēmējam uzreiz kļūt par transportlīdzekļa īpašnieku, bet autolīzinga gadījumā mašīna paliek kreditora īpašumā līdz līzinga termiņa beigām.

Nav vienotās atbildes uz jautājumu, vai izdevīgāks ir autolīzings vai autokredīts. Viss ir atkarīgs no tavām vajadzībām un iespējām, taču jebkurā gadījumā svarīgi ir atrast uzticamu kreditoru. Lai nekļūdītos, izvēlies labi pazīstamus finanšu uzņēmumus ar lielu pieredzi.


LIELĀKAIS AUTOLĪZINGS LATVIJĀ

Autokredītus un autolīzingus piedāvā bankas, nebanku kredītdevēji un brokeri – uzņēmumi, kas sadarbojas ar kreditoriem un palīdz saviem klientiem ātrāk atrast viņiem piemērotāko finanšu risinājumu. Latvijā viens no lielākajiem kredītu brokeris ir Latvijas Kredītu centrs, kas piedāvā apjomīgāko autolīzingu valstī – līdz 25 000 eiro.

Latvijas Kredītu centra klientiem ir pieejams gan autokredīts, gan autolīzings. Piesakoties aizdevumam, potenciālam aizņēmējam ir jānorāda vēlamā aizdevuma un pirmās iemaksas summa un atmaksas termiņš. Atkarībā no šiem rādījumiem, klientam tiek piedāvāts viens vai otrs auto aizdevumu veids. Kas attiecas uz kredīta vai līzinga kredītlimitu, tas ir atkarīgs no aizņēmēja maksātspējas – personas ar regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem var saņemt arī maksimālo kredītlimitu 25 000 eiro apmērā.

Latvijas Kredītu centrs ir brokeris jeb starpnieks starp aizņēmēju un kreditoru. Starpnieka pakalpojumi autokredītu nozarē ir parocīgi, bet ne obligāti. Tu vari atrast piemērotāko kredītdevēju arī patstāvīgi, izmantojot kredītu salīdzināšanas platformu NetCredit.lv.


VISI AUTOKREDĪTI NETCREDIT.LV PLATFORMĀ

NetCredit.lv darbības mērķis ir sniegt apmeklētājiem visaptverošu informāciju par dažādiem aizdevumu veidiem, tostarp autokredītiem. Platformā ir apkopoti dati par kreditoriem, kas piedāvā šādu pakalpojumu, un informācija par aizdevumu pamatnosacījumiem. NetCredit.lv lietotāji var salīdzināt autolīzingu un autokredītus pēc vairākiem parametriem:
  • kredītlimita apjoms;
  • atmaksas termiņš;
  • procentu likmes robežas;
  • prasības aizņēmējiem u.tml.
Turpat ir atrodami noderīgi padomi par auto iegādi un piemērotākā kredīta izvēli. NetCredit.lv nodrošina iespēju cilvēkam bez zināšanām par kredītiem iemācīties orientēties plašajā autokredītu piedāvājumā. Pieteikties aizdevumam caur platformu gan nav iespējams, jo NetCredit.lv nodrošina tikai informatīvo atbalstu.

Lai autolīzings un autokredīts būtu saprotami ikvienam topošajam auto īpašniekam, ir jāizmanto iespēja bezmaksas izglītoties kreditēšanas jautājumos. Ienāc NetCredit.lv un uzzini, ko piedāvā Latvijas Kredītu centrs un citi aizdevēji!
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: