Aizvērt

Labas vietas

2019. gada 8. maijā, 03:00
Raksta autors: Inta Jansone
Labas vietas
Liepājas šaha čempionātā panākumus gūst arī kuldīdznieki: Diāna Diedišķe, Paula Ruņģevica, Jānis Krūmiņš, Roberts Šliters un Matejs Pētersons.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas jaunākie šahisti gan Liepājas, gan Babītes atklātajā čempionātā ieguvuši vairākas godalgas.
Liepājā zēnu turnīrā Robertam Šliteram seši punkti no septiņiem un 1. vieta trešajā sporta klasē. Jānis Krūmiņš ar 5,5 punktiem izcīnīja 2. vietu, bet Matejs Pētersons ar pieciem punktiem bija trešais. Miķelim Kārlim Šteinbergam – 4,5 punkti. Meitenēm 2007./2008. gadā dzimušo grupā Paulai Ruņģevicai pieci punkti un 3. vieta. 2009.–2011. gadā dzimušo grupā Diānai Diedišķei 3. vieta ar četriem punktiem. Emīlijai Dabrai (4. vieta) un Annai Tropiņai (5. vieta) pa trīs punktiem.
D.Diedišķe piedalījās arī Babītes novada atklātajā čempionātā bērniem un septiņās partijās ar četriem punktiem ieguva zelta medaļu meitenēm (kopvērtējumā 6.–10. vieta no 22 dalībniekiem).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi