Aizvērt

Profesionālā cīņa un medaļas Daugavpilī

2019. gada 12. jūnijā, 03:00
Raksta autors: Inta Jansone
Profesionālā cīņa un medaļas Daugavpilī
Pēc cīņas Juris Zundovskis kopā ar draugu, bokseri Kristapu Zīli.
Foto: Jura Zundovska arhīva foto
Pirmo profesionālo boksa cīņu aizvadījis kuldīdznieks Juris Zundovskis, bet Alsungas jaunie bokseri labus panākumus guvuši divu dienu sacensībās Daugavpilī.
Juris pirmajā profesionālajā cīņā, kas notika Olaines estrādē āra ringā, uzvarēja pretinieku Ilju Ivanovu ceturtajā ringā ar tehnisko nokautu (cīņa norisinājās četros raundos pa trīs minūtēm). „Emocijas ir tās labākās, jo ringā izdarīju visu, lai uzvarētu,” pēc cīņas Kurzemniekam sacīja J.Zundovskis. „Profesionālajai cīņai gatavojos visu gadu, uzturot sevi labā formā. Pēdējā cīņa man bija decembrī. Pagāja ilgs laiks, kamēr atradām pretinieku, daudzi atteica. Turpināšu virzīties uz priekšu, boksā vēlos sasniegt augstākus mērķus.”

Tikmēr Alsungas boksa kluba trenera Sergeja Ahmaduļina audzēkņi sekmīgi cīnījās sacensībās Daugavpilī. Savā svara kategorijā uzvarēja Artūrs Sokolovskis un Pēteris Balēvičs, bet 2. vietu ieguva Sandijs Sokolovskis. Sacensībās piedalījās bokseri no Baltkrievijas, Somijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi