Aizvērt

Uzvaras garša vairo motivāciju

2019. gada 14. jūnijā, 09:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Uzvaras garša vairo motivāciju
Autosportists Edijs Ošs Lietuvā FIA Eiropas Autokrosa čempionāta 3. posmā plūc uzvaras laurus, 2. vieta lietuvietim Donatam Krasauskam un 3. vieta Marekam Dainim no Latvijas.
Foto: Edija Oša arhīvs
„Bija patiess prieks Latvijas karogu turēt uz goda pjedestāla,” saka autosportists, SIA "Palleteries" īpašnieks Edijs Ošs, kurš Lietuvā FIA Eiropas Autokrosa čempionāta 3. posmā "Nacionālā kausa" ieskaitē ieguvis 1. vietu.
„Liels paldies manai foršajai atbalsta komandai. Uz Lietuvu bija atbraukuši daudzi kurzemnieki, vairākas ģimenes. Bija patīkami viņus redzēt, dzirdēt, sajust,” saka E.Ošs.

Sacensību otrajā kārtā pirms nedēļas Bauskā E.Ošs ieguvis 2. vietu. Lietuvā startējuši 16 sportisti, tostarp no mūspuses Kaspars Silenieks. Pirmajā braucienu kārtā uz laika kontroli K.Sileniekam labākais rezultāts, E.Ošam – 2. vieta. Nākamajos trīs kvalifikāciju braucienos E.Ošam 3. vieta.

„Tālāk bija pusfināla brauciens, pēc tā 12 sportisti izvirzījāmies dalībai finālā. Man ļoti patika trase. Ātra, tehniska. Varēja ar baudu izbraukāties. Un, protams, uzvaras prieks! Ir jāizjūt tā garša, kad kāp uz pjedestāla. Tas dod motivāciju darboties tālāk. Šī ir sestā sezona, kad no nulles punkta iesāku braukt autokrosā. Tuvākajos plānos ir dalība Latvijas čempionātā.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.