Aizvērt

Septiņas dienas kustībā

2019. gada 14. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Septiņas dienas kustībā
Foto: Džanitas Freijas arhīvs
Turlavas pamatskola sadarbībā ar pagasta pārvaldi jau trešo gadu piedalās Latvijas Veselības nedēļā starptautiskā projektā "Now we move". Šogad veselības nedēļa notika no 27. maija līdz 2. jūnijam.
Pagasta sporta dzīves organizatore Džanita Freija pastāstīja, ka pirmajā dienā skolas stadionā notika Stafešu maratons, kurā komandas noskrēja vai nosoļoja kilometru. Katra klase zīmēja savu karogu, veltītu Veselības nedēļai, un gatavoja sportisku priekšnesumu. Pasākumā piedalījās 78 dalībnieki, kopā noskrienot un nosoļojot 328 km.

Bērni piedalījās arī pasākumā Futbola sitieni vārtos, kurā 69 dalībnieki raidīja bumbu vārtos 266 reizes. Tika spēlēta arī tautas bumba.

Pasākumā Metieni mērķī trešajā dienā 38 pirmsskolas bērni mērķī trāpīja 212 reizes. Tajā pašā dienā notika arī tradicionālais Turlavas skrējiens. Tajā piedalījās 124 sportisti, bet tautas skrējienā – 178 cilvēki. Kopā noskrieti 437 km.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi