Aizvērt

Septiņas dienas kustībā

2019. gada 14. jūnijā, 04:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Septiņas dienas kustībā
Foto: Džanitas Freijas arhīvs
Turlavas pamatskola sadarbībā ar pagasta pārvaldi jau trešo gadu piedalās Latvijas Veselības nedēļā starptautiskā projektā "Now we move". Šogad veselības nedēļa notika no 27. maija līdz 2. jūnijam.
Pagasta sporta dzīves organizatore Džanita Freija pastāstīja, ka pirmajā dienā skolas stadionā notika Stafešu maratons, kurā komandas noskrēja vai nosoļoja kilometru. Katra klase zīmēja savu karogu, veltītu Veselības nedēļai, un gatavoja sportisku priekšnesumu. Pasākumā piedalījās 78 dalībnieki, kopā noskrienot un nosoļojot 328 km.

Bērni piedalījās arī pasākumā Futbola sitieni vārtos, kurā 69 dalībnieki raidīja bumbu vārtos 266 reizes. Tika spēlēta arī tautas bumba.

Pasākumā Metieni mērķī trešajā dienā 38 pirmsskolas bērni mērķī trāpīja 212 reizes. Tajā pašā dienā notika arī tradicionālais Turlavas skrējiens. Tajā piedalījās 124 sportisti, bet tautas skrējienā – 178 cilvēki. Kopā noskrieti 437 km.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi