Aizvērt

„Šoreiz galvenais bija neatlaist gāzi”

2019. gada 21. jūnijā, 00:02
Raksta autors: Kellija Dadzīte
„Šoreiz galvenais bija neatlaist gāzi”
Attēlā (no kreisās) – Mārtiņš Gūtmanis, Mārtiņš Kreicburgs, Oskars Virsis, Edgars Poriņš, Oskars Pugovičš, Kristaps Telle.
Foto: Daces Janovas (4rati.lv) foto
Kuldīdznieki Oskars Virsis un Edgars Poriņš minirallija kausa izcīņas otrā posma sacensībās "Gulbis 2019" bija ātrākie klasē "2000".
Sacensībās Gulbenē 8. jūnijā viņi finišā par nepilnām 17 sekundēm pārspēja Mārtiņu Kreicburgu un Mārtiņu Gūtmani. Sacensībās startēja 87 ekipāžas.

„Gulbenes ātrumposmos bija neparasti startēt ar Edgaru, jo iepriekš stūrmanis man bija brālis (Roberts Poriņš – aut.), taču galu galā sadarbība izveidojās ļoti laba, bija rezultāts un gandarījuma sajūta,” saka Oskars.

Minirallija seši grants ātrumposmi Gulbenes novada ceļos bija ap 23 km gari. Taču pārbraucienos, lai nokļūtu līdz nākamajam ātrumposmam, nācās veikt vēl papildus 134 km.

„Ātrumposmi bija ļoti ātri un interesanti, tādēļ šoreiz galvenais bija neatlaist gāzi. Lielākās problēmas sagādāja automašīna, kas pirms mums bija avarējusi. Braucot piekto ātrumposmu, priekšā bija daudz putekļu, kas radīja grūtības saskatīt ceļu – bija jābrauc vairāk pēc pierak-stiem. Taču par spīti tam, paceļot kausu, prieks bija neviltots,” tā pilots.

O.Virsim šī ir otrā sezona minirallija kausa izcīņā. Pirmā sezona 2018. gadā noslēdzās ar 2. vietu kopvērtējumā klasē 2000. Šogad ne tikai Oskars, bet visa Sibor Motorsport komanda apņemas censties vairāk un mērķtiecīgi strādāt pie rezultātiem.

Trešais minirallija kausa izcīņas posms Cēsis–Priekuļi notiks 6. jūlijā. Komanda tam cītīgi gatavojas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kuldīgas novada domes vēlēšanu rezultāti:
mani nepārsteidz
mani iepriecina
ir ciešami
mani sarūgtina
liecina par stagnāciju
liecina par uzticību pārbaudītām vērtībām
ir Ingas Bērziņas nopelns
ir partiju vājuma pazīme
mani neinteresē