Aizvērt

Treneri mācās Slovēnijā

2019. gada 1. jūlijā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Treneri mācās Slovēnijā
Kuldīgas volejbola treneris Jānis Jerumanis Slovēnijā apmeklējis semināru, bet brīvajā laikā izdevies nokļūt kalnos.
Foto: Jāņa Jerumaņa arhīvs
Pirmajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) jaunatnes treneru seminārā no 21. līdz 23. jūnijam Slovēnijas kūrortpilsētā Kranjska Gora piedalījies arī Kuldīgas novada sporta skolas treneris un Centra vidusskolas pedagogs Jānis Jerumanis.
Otrs Latvijas pārstāvis bijis Andrejs Odinokovs no Rīgas, taču kopumā mācījušies 88 sporta pedagogi no 28 Eiropas valstīm. Četri treneri – Remko Kenters (Nīderlande), Kristofs De Lose (Beļģija), Peters Morells (Dānija) un Marko Mencarelli (Itālija) – dalījušies savos veiksmes stāstos un runājuši par pieredzi, strādājot jauniešu attīstības programmā Volejbola zvaigžņu veidošana.

„Sākumā šķita, ka kursi nebūs saistoši, tomēr bija un pat ļoti,” stāsta J.Jerumanis. „Semināra mērķis: bērnus ieinteresēt spēlēt volejbolu jau agrīnā vecumā. Lektors no Beļģijas mudināja domāt radoši, lai vispirms viņiem būtu jautri, būtu kustības un tikai tad volejbola piespēles un metieni. Beļģijā un citās valstīs izstrādāta programma līdz 12 gadiem, tajā ir vairāki līmeņi, piemēram, ko volejbolā darīt sešu, septiņu, astoņu gadu vecumā utt. Arī pats esmu sācis strādāt ar jaunu audzēkņu grupu. Bet mūsu sporta skolā nav iespējams noorganizēt pavisam mazu bērnu grupas – pārsvarā trenēties sāk no 1. līdz 3. klasei. Mazākus volejbolam var piesaistīt caur interešu izglītību.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi