Aizvērt

Lielā kulminācija mazajā Kuldīgā

2019. gada 3. jūlijā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Lielā kulminācija mazajā Kuldīgā
Foto: Antra Grīnberga
Svētdien par Latvijas čempionu grupas braucienā kronēts carnikavietis Toms Skujiņš. Kuldīdznieki Krists Neilands finišēja ceturtajā, bet Viesturs Lukševics – sestajā vietā. Par U23 grupas čempionu kļuva Alekss Jānis Ražinskis. Elites grupā brauca arī kuldīdznieki Kristaps Pelčers un Ulvis Horens Korbergs, bet viņi no sacensībām izstājās.
SAMAINĀS TITULIEM

T.Skujiņš pērn bija Latvijas čempions individuālajā braucienā. Jau drīzumā viņš ar sarkanbaltsarkano karogu uz krekla startēs prestižajā daudzdienu velobraucienā Tour de France. Savukārt K.Neilands divus gadus pēc kārtas bija uzvarējis grupas braucienā, bet šogad viņš tajā ceturtais. Toties pagājušonedēļ Biķernieku trasē Krists pirmo reizi kļuva par Latvijas čempionu individuālajā braucienā. Vīru elites konkurencē tur bija jāpieveic seši apļi, distances garums – 32,4 km.

Savukārt Kuldīgā riteņbraucēji brauca 166 km. Pēdējie 40 km veda pilsētas ielās izveidotā aplī. T.Skujiņš sacensību otrajā pusē aizgāja atrāvienā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru, finišu sasniedzot lepnā vientulībā. Sudrabu izcīnīja Aleksejs Saramotins, bet bronzu saņēma Andžs Flaksis.


AMATIERU PJEDESTĀLS

Pirms elites grupas svētdien pirmie spēkus pārbaudīja amatieri, un uz pjedestāla kāpa vairāki kuldīdznieki. Kopvērtējumā trešais bija Ģirts Vēvers (1. vieta savā vecuma grupā Master 3), grupā Master 1 otrais bija Nauris Inovskis, bet grupā Master 5 uzvarēja Jānis Bruzinskis, otrais – Aigars Zvingulis.

Starplaikā Pilsētas laukumā norisinājās sacensības bērniem.

Sestdien Latvijas čempionāts notika jauniešu un junioru meiteņu grupās, to dalībnieki Priedaines un Snēpeles apkaimē pieveica 75 km. Bet juniori un sievietes brauca 120 km. Pēdējie 30 km distancē devās seniori grupā 60+.


Rezultāti: www.lrf.lv.


Vairāk 3. jūlija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi