Aizvērt

Sešas dažāda kaluma medaļas

2019. gada 10. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Jaunatnes olimpiādē skrundeniece Džesika Logina taekvondo sacensībās izcīnīja 2. vietu. Attēlā kopā ar treneri Kalvi Saulīti.
8. Latvijas Jaunatnes olimpiādē Kuldīgas sportisti ieguvuši piecas, bet Skrundas – vienu medaļu.
Kopumā 2800 sportistu no 77 novadiem un pilsētām cīnījās par 244 medaļu komplektiem 29 olimpiskajos sporta veidos.

Vieglatlētiem no Kuldīgas novada sporta skolas olimpiāde veiksmīga – viena sudraba un trīs bronzas godalgas. 2. vieta augstlēkšanā Kristai Braslai (1,63 m). 3. vieta kārtslēkšanā Emīlam Līdakam (3,35 m) un 100 m skrējienā Kristīnei Grīnbergai (12,68), viņai arī 4. vieta 200 m (26,32). 3. vieta diska mešanā Robertam Sorokinam (41,54 m), viņam arī 5. vieta lodes grūšanā (12,57 m). 4. vieta Nikam Maulim kārtslēkšanā (3,30 m). Ādamam Ķesteram 6. vieta tāllēkšanā (6,21 m) un 13. vieta 100 m (11,98). 7. vieta Dānielam Zemkem lodes grūšanā (12,37 m) un Laurim Grīniņam 3000 m (9:51,82), viņam arī 9. vieta 1500 m (4:37,19). Samantai Santai Gruntiņai 8. vieta 100 m/b skrējienā (16,16) un 12. vieta trīssoļlēkšanā (10,32 m). 11. vieta trīssoļlēkšanā Jānim Lancmanim (11,53 m), 17. vieta tāllēkšanā Antai Abersonei (4,80 m). 19. vieta 400 m Amandai Jansonei (1:10,20). Treneres: Aija Lancmane, Ieva Skurule un Ilze Stukule.

Galda tenisā komandu cīņā gan jaunietēm, gan jauniešiem 4. vieta (Viktorija Poriņa, Laine Lauva, Markuss Sīlis, Dāvis Avdjukevičs). Individuāli bronzu izcīnīja V.Poriņa. Audzēkņus trenē Leonīds Temjaševs.

Pludmales volejbolā 4. vietā jaunietēm ierindojās Luīze Skudra un Anna Cepurīte (trenere Agnese Megne). Meitenes sīvā bronzas spēlē ar 1:2 piekāpās vienaudzēm no Smiltenes novada. Jaunieši Eduards Stieģelis un Dāvis Stroķis ceturtdaļfinālā zaudēja Rīgas komandai un ieņēma dalīto 5.–8. vietu.

Klasiskajā volejbolā mūsu zēni 6. vietā, treneris – Jānis Jerumanis.

Riteņbraukšanā labāko rezultātu (11. vietu) grupas braucienā uzrādīja Ritvars Šalme. MTB krosā 12. vieta Kasparam Ilsjānam (treneris Mareks Maļinovskis).

Basketbolā (3x3) Mārtiņa Štofregena audzēkņiem Elanam Biežam, Emīlam Ivanovskim, Kristapam Soldatenokam un Nilam Biģelim 17. vieta.

Jātnieku sportā Magdalēnai Pilderei 21. vieta konkūrā.

Taekvondo sacensībās Skrundas novada sportiste Džesika Logina svara kategorijā līdz 49 kg izcīnījusi 2. vietu.