Aizvērt

Sumina labākos

2019. gada 17. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Sumina labākos
Kuldīgas novada domes priekšsēde Inga Bērziņa sveic Latvijas jaunatnes olimpiādes dalībnieku, volejbolistu Ričardu Romānu.
Foto: Antra Grīnberga
Kuldīgas jaunie sportisti, 8. Latvijas jaunatnes olimpiādes pirmo sešu vietu ieguvēji, pagājušonedēļ bija uzaicināti uz pieņemšanu pie novada domes priekšsēdes Ingas Bērziņas.
Ar saviem audzēkņiem ieradās četru sporta veidu treneri: Leonīds Temjaševs (galda teniss), Agnese Megne un Jānis Jerumanis (volejbols), Ilze Stukule un Aija Lancmane (vieglatlētika).

Pietrūcis kopības

Jaunieši atzina, ka sacensības bijušas nozīmīgas un dalība olimpiādē – aizraujoša, taču šogad nav bijis svētku gājiena, bet tas parasti rada kopības izjūtu, un tad var redzēt citu novadu  sportistus, jo vēlāk visi sadalās pa vairākām sporta bāzēm. J.Jerumaņa audzēkņi klasiskajā volejbolā ieguvuši 6. vietu un stāstīja, ka nācies pacīnīties, jo visi pretinieki bijuši gadu vecāki, un tas sportā izsaka daudz. Pludmales volejbolā kuldīdzniece Luīze Skudra ar pārinieci Annu Cepurīti no Rīgas izcīnījusi 4. vietu, un arī tas nav nācis viegli. Trenere A.Megne sacīja, ka šoreiz  meitenes nospēlējušas labi, bet arī veiksme bijusi viņu pusē: „Laiks bija ļoti slikts – brīžiem, bumbu sitot uz vienu pusi, tā lidoja pilnīgi uz citu.”

Visgrūtākā – cīņa ar sevi

Ar Roberta Sorokina sasniegumiem – personīgo rekordu un 3. vietu diska mešanā un ar 5. vietu lodes grūšanā – lepojas trenere A.Lancmane: „Pirmajā dienā Roberts grūda lodi. Trijniekā būtu grūti tikt, jo arī viņš ir gadu jaunāks par pirmo trīs vietu ieguvējiem, bet, ja būtu aizgrūdis personīgo rezultātu, būtu ceturtais. Roberta stiprākā disciplīna ir diska mešana, un olimpiādē viņš sasniedza personīgo rekordu. Varbūt būtu vēl drusciņ, tad būtu otrais, bet nekas – ir, kur augt. Robertam vēl ir visas iespējas, jo viņš vieglatlētikā darbojas tikai divus gadus.” Vairāki jaunieši secinājuši, ka visgrūtāk ir cīnīties ar sevi. Sudraba medaļu augstlēkšanā ieguvusi Krista Brasla: „Iepriekšējās nedēļās treniņos nebija labi veicies, tāpēc nebija pārliecības,” atzina vieglatlēte. Savukārt trenere I.Stukule piebilda: „Ja Krista nedaudz vairāk noticētu sev, būtu izdevies vēl labāk.” Trenerei neesot viegli stāvēt malā, skatīties uz audzēkņiem, zinot, ka viņi var daudz vairāk, taču nespēt neko ietekmēt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi