Aizvērt

Katru reizi arvien labāk

2019. gada 19. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Katru reizi arvien labāk
"Nakts četrcīņā" Kuldīgā florbola, futbola, volejbola un strītbola miniversijā sacentās 16 komandas.
Foto: Ivo Solomahina arhīva foto
Trešajā "Nakts četrcīņā" piektdienas vakarā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas stadionā uzvarējusi Kuldīgas komanda "Shteins & Co".
Otrajā vietā – Ošenieki/Šķēde, trešajā – Kabile. Sporta skola bija sarīkojusi sacensības florbolā, futbolā, volejbolā un strītbolā (miniversijā).

Komandā Shteins & Co apvienojušies draugi sportisti: Ričards Vēvers, Artūrs Šternbergs, Aleksis Bosjanoks, Rūdolfs Ķīvītis, Elans Vēvers, Jānis Jansons un Ričards Immers. „Mūsu komanda bija ļoti sabalansēta – kāds pārstāvis no katra sporta veida. Domāju, ka tāpēc arī uzvarējām,” stāsta R.Vēvers. „Kodols saglabājies no pagājušā gada, bet divi dalībnieki netika – pieaicinājām divus citus. Pavisam labi mums gāja volejbolā, un paveicās, ka pusfinālā to izlozējām, jo Jānis Jansons ir Latvijas izlases volejbolists. Nakts četrcīņa mums visiem ļoti patīk.”

Lai gan piektdienas vakarā visapkārt bija dažādi pasākumi, tostarp festivāls Ghetto Games Ventspilī, dalībnieku skaitu tas nemazināja. „Startēja daudzi, kuri piedalījušies jau iepriekš, bet bija arī jaunas sejas. Citas iepriekšējo gadu komandas apvienojušās,” sacīja organizators Ivo Solomahins. „Manuprāt, šogad izdevās vislabāk, jo esam piešāvušies – nebija nekādu aizķeršanos. Arī komandu konkurence lielāka.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: