Aizvērt

Uzvar novadnieks Renārs Osis

2019. gada 24. jūlijā, 14:00
Raksta autors: Inta Jansone
Uzvar novadnieks Renārs Osis
Kuldīgas Pilsētas svētku šaha turnīra līderi: (pirmajā rindā no kreisās) Valentīna Vainovska, Marta Kāne, Nellija Jēkabsone, Gerda Ņevska un Viktors Šteinbergs, (otrajā) Daniels Milovs, Edmunds Beks, Renārs Osis, Artūrs Feldmanis.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Kuldīgas Pilsētas svētku šaha turnīrā ar 6,5 punktiem no septiņiem uzvarējis bijušais kuldīdznieks Renārs Osis (tagad no Rīgas).
Otrajā vietā ar sešiem punktiem Edmunds Beks, trešajā – Artūrs Feldmanis (abi no Kuldīgas). Sievietēm pirmo vietu izcīnīja Marta Kāne (Kuldīga), otro – liepājniece Valentīna Vainovska, bet trešo ieņēma bijusī kuldīdzniece Gerda Ņevska, kura tagad pārstāv Gērnsijas salu. Jauniešiem ar 3,5 punktiem labākais bija jūrmalnieks Daniels Milovs. Tikpat punktu izcīnīja Kristers Feldmanis no  Kuldīgas novada sporta skolas (KNSS), tomēr sliktāki papildrādītāji viņu nobīdīja uz otro vietu. Jaunietēm ar trim punktiem labākā bija Nellija Jēkabsone (KNSS). Senioru balvu grupā 60+ saņēma Viktors Šteinbergs (Kuldīga).

Tradicionālajās sacīkstēs Kuldīgas šaha klubā piedalījās 30 sportistu, arī no Liepājas, Ventspils, Sabiles, Jūrmalas, Rīgas, Pļaviņām, Sanktpēterburgas (Krievija) un Gērnsijas salas (Lielbritānija).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi