Aizvērt

Spraigās cīņas "Baltajā bumbiņā"

2019. gada 31. jūlijā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Spraigās cīņas "Baltajā bumbiņā"
"Baltās bumbiņas" uzvarētāji bērnu un jauniešu grupā.
Foto: Jāņa Avdjukeviča arhīvs
21 gada laikā, kopš Kuldīgā tiek rīkotas galda tenisa sacensības "Baltā bumbiņa", šogad bijis visspēcīgākais sastāvs, un pirmo reizi spēles pie atsevišķiem galdiem varēja vērot video tiešraidē.
Viens no organizatoriem Jānis Avdjukevičs stāsta: „Dalībnieku vidū bija Latvijas čempions Artūrs Reinholds, Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente Ina Jozepsone, arī pieci spēlētāji no Top 20. Spēcīgu konkurenci solīja radīt viesi no Krievijas, kas pieteicās dienu iepriekš. Deviņu stundu maratonā bija redzams, ka viņi ir mazliet meistarīgāki. Ļoti sīvas cīņas sākās ceturtdaļfinālos, bet pusfinālā iekļuva vairs tikai viens Latvijas duets – pārējie bija ciemiņi.”

Pēc pārtraukuma turnīrs bērniem un jauniešiem notika nedēļu agrāk nekā pieaugušajiem. Dalībnieki startēja trīs vecuma grupās. Lai diena būtu piesātināta, sākumā visi spēlēja kopā, pēc tam par kausu un medaļām katrs cīnījās savā vecuma grupā. Visā turnīrā uzvarēja Daniela Kučinska no Bauskas. Vecuma grupās līderi bija D.Kučinska, Elīza Kučinska (abas no Bauskas BJSS), Henrijs Purviņš, Roberts Šliters un Dāvis Avdjukevičs (visi trīs no Kuldīgas novada sporta skolas).

Pieaugušajiem piedalījās 28 pāri. Pirmās divas vietas ieguva Krievijas sportisti, 3. vietā ierindojās latviešu duets Daniels Kogans (Rīga) un Eduards Spāģis (Liepāja).

„Par video tiešraidi sirsnīgs paldies Niklāvam un Zigmundam Dvaroniem,” saka J.Avdjukevičs. „Sporta skolas vadībai un pašvaldībai vēlamies pateikties par kausiem un medaļām. Nākamgad turnīrs notiks, bet, ņemot vērā šīgada turnīra ilgumu, iespējams, tiks mainīta izspēļu kārtība.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: