Aizvērt

Mācās drošu braukšanu

2019. gada 7. augustā, 00:00
Raksta autors: Adriāna Muceneka
Mācās drošu braukšanu
Dombrovsku ģimene priecājas, ka var būt visi kopā.
Foto: Adriāna Muceneka
Ap 60 dalībnieku 3. augustā Kuldīgas Pilsētas laukumā piedalījās bezmaksas riteņbraukšanas sacensībās ģimenei "Bērnu rallijs". Spēki tiek pārbaudīti piecās pilsētās, fināls būs Liepājā 25. augustā.
„Izaicinām nevis bērnus, bet bērni izaicina savas prasmes un iemaņas gan velobraukšanā, gan velokarta vadīšanā un pārbauda savas teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos,” pastāstīja viens no projekta vadītājiem Sandis Dejus. Šogad jaunums ir bilžu konkurss. Uzdevums – uzņemt pēc iespējas ģimeniskāku fotogrāfiju saistībā ar ceļu satiksmes noteikumiem.

Bērnu ralliju rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija un mārketinga projektu aģentūra Fortius, un tas norisinās jau 16. gadu. S.Dejus un Toms Tubāns ir organizatori pirmo gadu, tas esot interesants izaicinājums vasaras nogalei, un patīkot, ka bērni esot priecīgi. Ja vēl kāds pasaka beigās paldies, tad pavisam labi! Jautāts par negadījumiem, Sandis atsmej, ka vienīgais negadījums esot vējš, kas mazliet traucējis noturēt telti un uzturēt dokumentus darba kārtībā. „Par laimi, esam izvairījušies no negadījumiem, un tas ir viens no mūsu mērķiem – bērniem iemācīt droši lietot velosipēdu.”


Uzvar komandu sacensībās
„Mums šis jau ir ceturtais gads, kad piedalāmies Bērnu rallijā. Katru gadu nākam kopā kā ģimene un ļoti labi atpūšamies,” pastāstīja Eva Želve-Dombrovska un Uģis Dombrovskis.

Pagājušo gadu ģimene braukusi, kad meitiņu vēl gaidījuši. „Ir ļoti forši, ka ģimenē visi var būt kopā, kad vecāki var veidot komandu kopā ar bērniem. Man liekas, ka mūsdienās ir tik reti ģimeniski pasākumi. Šogad organizatori parūpējušies par bezmaksas ūdeni, ir visādi forši pit stop. Mums galvenais, lai bērniem prieks un pašiem patiktu,” uzsvēra E.Želve-Dombrovska.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.