Aizvērt

„Veiksme arī jānopelna”

2019. gada 7. augustā, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
„Veiksme arī jānopelna”
Sacensībās "European Ultimate Strongman Championship" Māris Rozentāls ieguvis 3. vietu, paceļot 370 kg.
Foto: Māra Rozentāla arhīvs
Spēkavīrs Māris Rozentāls Ukrainā izcīnījis trešo vietu sacensībās "European Ultimate Strongman Championship" jeb Eiropas čempionātā atlētiem svarā līdz 105 kilogramiem.
„Uz sacensībām devos ar domu izcīnīt piekto sesto vietu, jo pirms desmit mēnešiem biju satraumējies un kājai bija nepieciešama operācija, pēc kuras bija ilgs un sāpīgs atveseļošanās process. Tā kā mājās varu pacelt 350 kg, domāju, sacensībās pacelšu 360 kg, lai gan mans rekords ir 380 kg. Šoreiz sacensībās bija lielākais sastāvs – 24 atlēti no 17 valstīm. Piesakot pirmo svaru, izvēlējos 330 kg un tos ļoti viegli pacēlu. Pēc tam liku 350 kg, kurus arī izvilku viegli. Nākamais svars visiem bija 370 kg, tas jau bija grūtāk, jo jutu traumēto kāju, bet tajā mirklī, kā saka, dvēsele mani pameta un es tikai vilku,” stāsta M.Rozentāls. Paceļot šo svaru Māris ierindojies ceturtajā piektajā vietā. „Nākamais svars bija 390 kg, viens no atlētiem uzreiz lika 400 kg un nepacēla, savukārt vēl viens nepacēla 390 kg, tā es ierindojos trešajā vietā. Tā man laikam bija tāda veiksme, bet arī tā ir jānopelna, un es to biju pelnījis. Man mājās ir šī pasaules kausa trešās un otrās vietas kausi, nākamgad braukšu pēc uzvarētāja kausa,” stāsta M.Rozentāls.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.