Aizvērt

Ugunsdzēsības sportā mūsējie līderos

2019. gada 9. augustā, 00:46
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ugunsdzēsības sportā mūsējie līderos
Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā 2. vietas ieguvēji – Kuldīgas komanda: no kreisās – treneris Juris Špiguns, Andris Guļaško, Voldemārs Zariņš, Kaspars Roze, Kristiāns Millers. Otrajā rindā – Roberts Špiguns, Pēteris Ļebedevs, Mārcis Ziņģis.
Foto: Jura Špiguna arhīva foto
Valkā Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā pirmo vietu izcīnījusi Alsungas, bet otro – Kuldīgas komanda.
Čempionātā dalībnieki piedalījās individuālajās sacensībās un stafetē, iegūtie rezultāti tika summēti komandas vērtējumā.

Individuālajās sacensībās ar āķu kāpnēm jaunākajā grupā 1. vieta Aleksim Rateniekam, vidējā grupā 1. vieta Patrikam Dambergam un 3. vieta Andrim Guļaško. Vecākajā grupā pirmais Roberts Špiguns un trešais Jānis Galiņš. 100 m šķēršļu pārvarēšanā jaunākajā grupā uzvarēja A.Ratenieks, 2. – Kaspars Roze. Vidējā grupā 1. vieta A.Guļaško, 2. – P.Dambergam un 3. – Danielam Gruntiņam. Vecākajā grupā otrais R.Špiguns, trešais Mārtiņš Lastovskis. 1. vieta stafetē Alsungas komandai, ko trenē Vikentijs Rozgaļs, bet disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa – Kuldīgas komandai.

Kuldīgas komandas treneris Juris Špiguns stāsta, ka mūspuses ugunsdzēsības sportisti ir sevi pierādījuši kā vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Augusta beigās pēc fizisko normatīvu pārbaudēm tiks veidota komanda, kas septembrī pārstāvēs Latviju pasaules čempionātā Krievijā. Mūsējiem esot labas izredzes tajā iekļūt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.