Aizvērt

Neilands – Arktikas tūrē labākais no jaunajiem

2019. gada 21. augustā, 02:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Neilands – Arktikas tūrē labākais no jaunajiem
Krists Neilands 25. dzimšanas dienā Norvēģijā Arktikas tūres kopvērtējumā bija trešais un ieguva labākā jaunā braucēja kreklu.
Foto: Publicitātes foto
Kuldīdznieks Krists Neilands Starptautiskās riteņbraukšanas savienības (UCI) kategorijā HC Arktikas tūres daudzdienu velobrauciena pēdējā posmā Norvēģijā ieguvis devīto vietu, kopvērtējumā izcīnot trešo vietu un iegūstot labākā jaunā braucēja titulu.
Svētdien savā 25. dzimšanas dienā K.Neilands, finišējot devītais, saglabāja trešo vietu kopvērtējumā un nosargāja vadību jauno braucēju vērtējumā. Arktikas tūre svētdien beidzās ar 165 km garo ceturto posmu. Distancē sportisti pievarēja četrus pirmās un divus otrās kategorijas kāpumus.

Šīs Kristam šogad ir jau trešās UCI līmeņa sacensības, kad viņš kāpj uz goda pjedestāla kopvērtējumā. Kuldīdznieks nopelnījis 125 UCI pasaules ranga punktus, kas ir nozīmīgi arī Latvijai cīņā par vietām Tokijas olimpiskajās spēlēs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.