Aizvērt

Spēle aizmirsīsies, rezultāts paliks

2019. gada 28. augustā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Spēle aizmirsīsies, rezultāts paliks
Pludmales volejbola Pasaules tūres trīs zvaigžņu posmā Jūrmalā kuldīdznieks Jānis Šmēdiņš (pārī ar Aleksandru Samoilovu) izcīnījis zelta medaļu.
Foto: Jāņa Šmēdiņa arhīvs
Svētdien Jūrmalā par Pasaules tūres trīs zvaigžņu posma uzvarētājiem kļuvuši pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.
NEZAUDĒ NEVIENĀ SETĀ

Šie sportisti uzvarēja visās spēlēs, nezaudējot nevienā setā, arī finālā, kad viņi ar 2:0 (23:21; 21:14) pieveica Igaunijas pludmales volejbolistus Kusti Nelvaku un Martu Tisāru. Par uzvaru Jūrmalā A.Samoilovs un J.Šmēdiņš ieguvuši 10 000 dolāru, kā arī tikuši pie 600 olimpiskā ranga punktiem, kas uzlabo cerības kvalificēties Tokijas olimpiskajām spēlēm. Kurzemnieks jau rakstījis, ka nedēļu iepriekš šis pāris uzvarēja Maskavas četru zvaigžņu turnīrā.

Pasaules tūres trīs zvaigžņu posma 9. vietā ierindojušies Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, bet 17. – Mihails Samoilovs, Aleksandrs Solovejs un Toms Šmēdiņš, Haralds Regža.


DARBS VĒL NAV BEIDZIES

Atskatoties uz diviem turnīriem, kuldīdznieks J.Šmēdiņš saka: „Bija grūti, jo divos turnīros pēc kārtas spēlējām līdz pēdējai dienai. Tas prasīja daudz enerģijas. Nebijām tik svaigi kā Maskavā. Lai gan tur cīņas bija smagas, spēle aizgāja. No viena laba turnīra startēt nākamajā ir grūti. Bet rezultāts sasniegts, punkti nopelnīti, un tos mums šajā sezonā vajag visvairāk. Ar laiku spēle aizmirsīsies, bet rezultāts paliks. Ar padarīto esam apmierināti.”

Pirmdien un otrdien pludmales volejbolistiem bija brīvdiena. Nedēļas nogalē viņi vēl paspēs piedalīties turnīrā Rīgā, Doma laukumā, bet jau 1. septembrī dosies uz Pasaules tūres finālsacensībām Romā. „Tur galvenais ir iekļūt pamatturnīrā. Komandas ir līdzīgas – jebkurš var apspēlēt un uzvarēt. Jāgatavojas katrai spēlei, un no sevis jāizspiež maksimums. Novembrī brauksim uz Meksiku.

Vairākos turnīros izslēgšanas spēlēs trijos setos zaudējām galotnē. Tā ir nevis visa spēle, bet divi trīs punkti. Bija tādas spēles, kuras it kā vajadzēja vinnēt, jo galotnē bijām priekšā, bet nesanāca, un zaudējām. Ir citas nianses, piemēram, paši nospēlējām ne tik agresīvi, kā vajadzēja. Pārliecība ir, bet spēlē tā neparādās.”

Gaidot jauno sezonu, pludmales volejbolisti domājuši arī par izmaiņām: „Ēģiptē, kā ierasts, gatavojāmies trīs mēnešus. Man šķiet, ka pie visiem vingrinājumiem esam pieraduši – kā nekā tur pavadīts septītais gads. Domāju, ka vairāk vajadzētu sparingot. Norvēģi, zviedri, nīderlandieši kopā aizbrauca uz Spāniju un divas nedēļas viens ar otru sparingoja. Pagājušajā gadā divarpus mēnešus nogulēju – traumas dēļ neko nevarēju darīt, vienīgi mazliet vingrināt roku. Nākamsezon nopietnāk jāpiestrādā pie fiziskās sagatavotības. Jāieliek laba bāze, lai pašiem vieglāk.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kur lasāt laikrakstu “Kurzemnieks”?
Abonēju laikraksta drukāto versiju gadam
Abonēju laikraksta drukāto versiju trim mēnešiem
Abonēju laikraksta drukāto versiju mēnesim
Abonēju laikraksta elektronisko versiju
Pērku regulāri
Nopērku, ja pamanu man interesējošu tēmu
Sekoju “Kurzemniekam”” sociālajos medijos
Izlasu citur - bibliotēkā, pie kaimiņa u.c.
Nelasu
Kurzemnieks Horoskopi