Aizvērt

Pirmo, bet ne pēdējo reizi

2019. gada 4. septembrī, 04:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Pirmo, bet ne pēdējo reizi
Invalīdu sporta spēlēs Kuldīgā basketbola soda metienus met Sergejs Titovs un Vadims Račiks no Jelgavas. Tiesā mājinieks Edgars Strautmanis.
Foto: Lāsma Reimane
Pēc sporta spēlēm, ko sarīkoja Kuldīgas invalīdu biedrība "Tu vari!", tās vadītājs Igors Serdjukovs atzina, ka viss noritējis labāk, nekā plānots, un ka pasākumam var būt turpinājums.
Kuldīdznieki manēžā sapulcināja 38 dalībniekus ar kustību traucējumiem arī no Skrundas, Alsungas, Jelgavas, Saldus, Tukuma un Rīgas. Krietns bijis arī līdzjutēju pulks.

Sacensības norisinājās četros sporta veidos. Nadijas Strazdiņas vadībā četru cilvēku komandas sacentās bočes spēlē. Individuāli tika mestas šautriņas, izpildīti basketbola soda metieni un pārbaudīta precizitāte, bumbiņu trāpot riņķī. Kuldīdznieki trijniekā tikuši gandrīz visos sporta veidos. Vislabāk paveicies Ivetai Mīkstajai, kura gan šautriņu mešanā, gan precizitātes pārbaudē bijusi pirmā, bet basketbola soda metienos ierindojusies trešajā vietā.

Pēc sacensībām visi ēduši Rumbas ēdnīcas gādātās pusdienas un mielojušies ar Krikumiņa dāvātu kūku.

I.Serdjukovs: „Kuldīgā kaut ko tādu rīkojām pirmo reizi, bet ne pēdējo. Ja arī turpmāk saņemsim pašvaldības un citu atbalstu, ceram, ka šādas spēles augusta pēdējā sestdienā kļūs tradicionālas. Vēl vairāk – nākamgad gribam iekļaut arī novusu, ko spēlē cilvēki ratiņkrēslā. Vēl tikai nezinām, vai pirmās novusa sacensības rīkosim tikai Latvijas dalībniekiem vai aicināsim arī draugus no Baltkrievijas un Krievijas. Viņi jau izteikuši vēlmi pie mums braukt.”REZULTĀTI

Boče
1. Kuldīga (Emīls Akermanis, Egija Strazdiņa, Valentīna Guļbicka, Alise Simsone)
2. Saldus
3. Jelgava

Basketbola soda metieni
1. Broņislavs Taulavičs (Saldus)
2. Sergejs Titovs (Jelgava)
3. Iveta Mīkstā (Kuldīga)

Šautriņas
1. I.Mīkstā
2. Dace Dzene (Tukums)
3. Alise Simsone (Kuldīga)

Precizitāte bumbiņas ripināšanā
1. I.Mīkstā
2. Vadims Račiks (Jelgava)
3. Zane Atmata (Saldus)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.