Aizvērt

Brāļi Martinovi – čempionāta trijniekā

2019. gada 18. septembrī, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Brāļi Martinovi –  čempionāta trijniekā
Latvijas rallijkrosa čempionāta 2. vietas ieguvējs Mārcis Martinovs.
Foto: Kalvja Zaļaiskalna un komandas MKM Motorsport arhī
Alsundzniekiem Mārcim un Kristapam Martinoviem Latvijas čempionāts rallijkrosā beidzies ar augstiem sasniegumiem – izcīnīta 2. un 3. vieta.

Brāļi Martinovi ar automašīnām Lada startē klasē Lada RX. Tajā visiem sacensību dalībniekiem tehniskais stāvoklis ir ļoti līdzīgs, jo stingri nosacījumi nepieļauj nozīmīgu pārbūvi. Lada RX ir čempionātā visvairāk pārstāvētā klase – šosezon 26 dalībnieki. Notikuši pieci posmi, viens no tiem pirmo reizi ārpus Latvijas – Elvas trasē Igaunijā.

M.Martinovs 1. posmā un 3. posmā Biķernieku trasē izcīnījis uzvaru un kopvērtējumā tieši tāpat kā pērn ieguvis 2. vietu. Pēdējā, izšķirošajā, posmā nācies piekāpties šīgada čempionam, igaunim Sigmaram Tammemegi. K.Martinovs ierindojies 3. vietā, un tas ir lielisks sasniegums, salīdzinot ar pagājušo gadu, kad Kristaps bijis septītais.

Trešo sezonu brāļi brauc komandā MKM Motorsport. Tās vadītājs Aigars Tīdmanis stāsta, ka komandā startējis arī baldonietis Kaspars Fricsons, sezonu sākot klasē Touring 2000, bet pēc motora defekta pirmajā posmā cīņu šajā klasē vairs nav turpinājis. Pēdējos posmos viņš braucis jaunizveidotajā klasē BMW RX 3000, kur beigu posmā Bauskā izcīnījis pārliecinošu uzvaru.

Latvijas rallijkrosa čempionātā komandai šī bijusi ceturtā sezona. Sākotnēji to finansiāli atbalstījis Mārča uzņēmums MKM mežs, kurā strādā arī Kristaps, tādēļ komandas nosaukumā ir tādi paši burti.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi