Aizvērt

Rumbas kausu kāro daudzi

2019. gada 9. oktobrī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Rumbas kausu kāro daudzi
Mirklis no šaha sacensībām "Rumbas kauss" Kuldīgā.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Nedēļas nogalē Kuldīgā bērnu komandu turnīrā "Rumbas kauss" pirmās sešas vietas ieguvusi Rīgas šaha skola, septīto atstājot pagājušā gada uzvarētājiem – Šauļiem.
Bija pieteiktas 25 komandas no Kuldīgas, Rīgas, Liepājas, Daugavpils, Limbažiem, Ventspils, Dundagas un Šauļiem. Katrā – pieci spēlētāji, kuri dzimuši 2007. gadā vai agrāk. Pirmajās sešās vietās – Rīgas šaha skola. Pirmo vietu ar 25,5 punktiem izcīnīja treneres Diānas Matisones komanda Kaīsa. Otrajā vietā ar 24 punktiem – Vijas Rožlapas vienība Teika, bet trešo ar 23 punktiem ieguva trenera Leonīda Borisova vadītie Delfīni.

Kuldīgas novada sporta skola bija pieteikusi piecas komandas. Labākā no mājiniecēm bija trenera Gunāra Gertnera audzēkņu komanda Rumba, kas ar 17,5 punktiem dalīja 12.–16. vietu. Tajā spēlēja Kristers Feldmanis, Krišs Sproģis, Matejs Pētersons, Jānis Krūmiņš un Nellija Jēkabsone. Viktora Šteinberga trenētā Venta ar 15,5 punktiem dalīja 19.–20 vietu. Komandā spēlēja Krists Vilnītis, Benjamins Emanuels Pupiņš, Miķelis Kārlis Šteinbergs, Valters Pirins un Elīza Marisa Vītoliņa. Trešā labākā bija Rumba 2, kurā spēlēja Justs Skuruls, Olivers Purviņš, Evelīna Stare, Paula Ruņģevica un Elīna Urbāne. Individuāli labākie kuldīdznieku rezultāti ir K.Sproģim, M.K.Šteinbergam, J.Krūmiņam un N.Jēkabsonei.

Rumbas kauss notiek jau vairāk nekā 40 gadus un ir vienas no lielākajām bērnu komandu sacensībām Baltijas valstīs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi