Aizvērt

Kauss paliek mājās

2019. gada 25. novembrī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kauss paliek mājās
Kuldīgas kausa izcīņā mirklis no U14 grupas futbolistu spēles – mājinieki tiekas ar talseniekiem.
Foto: Mareka Raiha arhīvs
Piektajā Kuldīgas kausa izcīņā futbolā U14 grupā vislabākie izrādījušies pašmāju sporta skolas audzēkņi.
Aizvadot trīs spēles, visās kuldīdznieki uzvarējuši: ar 7:2 Bandavu, ar 8:1 Sabili, bet ar 7:0 Talsus. Komandā spēlējuši Tonijs Moldovāns, Emīls Sproģis, Aleksis Blāķis, Rūdolfs Reimanis, Rauls Borisovs, Martins Raihs, Rihards Ponomarjovs.

„Komandai tika dots uzdevums daudz spēlēt ar bumbu, pilnveidot prasmi apspēlēt pretiniekus situācijās viens pret vienu, izmantojot māņu kustības, pilnveidot piespēļu tehniku un censties darboties radoši, ar nestandarta izspēlēm,” stāsta treneris Mareks Raihs. „Mans galvenais uzdevums bija spēlētāju individuālo meistarību uzlabot sacensību apstākļos. Rezultāti pierāda, ka esam labi apmācīti un meistarība ir augstāka, salīdzinot ar pārējām komandām, kas piedalījās šajā turnīrā. Ar audzēkņu sniegumu esmu apmierināts.”

Uz turnīru tika aicinātas vēl vairākas komandas, bet novembris esot treneru atvaļinājuma laiks, tāpēc dažas nevarēja ierasties.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi