Aizvērt

Jaunatnes sporta laureāts 2019

2020. gada 31. janvārī, 21:10
Raksta autors: Lāsma Reimane
Jaunatnes sporta laureāts 2019
Foto: Lāsma Reimane
Piektdien, 31. janvārī, Kuldīgas kultūras centrā pasākumā "Jaunatnes sporta laureāts 2019" tika godināti labākie.
Eiropas un pasaules čempionāta, Latvijas jaunatnes olimpiādes (LJO), valsts izlases dalībnieki

DAMBRETĒ
  • Roberts Serpāns (pasaules čempionātā jauniešiem 64 lauciņu dambretē U10 grupā 3. vieta ātrajā dambretē, 5. vieta klasikā, 8. vieta ātrspēlē; Eiropas jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē U10 grupā 5. vieta ātrspēlē, 10. vieta klasikā, 14. vieta ātrajā dambretē; Latvijas jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē U10 grupā 1. vieta klasikā, 2. vieta ātrspēlē, 3. vieta ātrajā dambretē; Latvijas jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē U10 grupā 1. vieta ātrajā dambretē, 3. vieta klasikā);
  • Artis Madars Rancāns (17. vieta Eiropas jaunatnes čempionātā klasiskajā 100 lauciņu dambretē U16 grupā, 2. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā klasiskajā 100 lauciņu dambretē U16 grupā). Abu puišu treneris – Pēteris Gailāns.
UGUNSDZĒSĪBAS SPORTS
  • Roberts Špiguns (1. vieta pasaules čempionātā jauniešiem disciplīnā Izvēršanās no motorsūkņa, 6. vieta 100 m, Latvijas izlases dalībnieks, Latvijas jaunatnes čempionātā 2. vieta 100 m, 1. vieta āķkāpnēs, 2. vieta 4 x100 m stafetē, 1. vieta disciplīnā Izvēršanās no motorsūkņa);
  • Andris Guļaško (Latvijas izlases dalībnieks, Latvijas jaunatnes čempionātā 2. vieta 100 m, 1. vieta āķkāpnēs, 2. vieta 4 x100 m stafetē, 1. vieta disciplīnā Izvēršanās no motorsūkņa). Treneris – Juris Špiguns.
GALDA TENISS
  • Viktorija Poriņa (Latvijas izlases dalībniece, STAG Eiropas jaunatnes čempionāta dalībniece U18 grupā, LJO 4. vieta komandu spēlē un 3. vieta individuālajā, 3. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā individuāli, 2. vieta dubultspēlē, 3. vieta jauktajā dubultspēlē U18 grupā, 2. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā individuāli un dubultspēlē U21 grupā). Treneris – Leonīds Temjaševs.
VIEGLATLĒTIKA
  • Ādams Ķesters (izlases dalībnieks, 6. vieta LJO tāllēkšanā, 3. vieta Latvijas čempionātā tāllēkšanā U18 grupā, 6. vieta Baltijas komandu čempionātā);
  • Emīls Līdaka (izlases dalībnieks, 3. vieta LJO kārtslēkšanā, 3. vieta Latvijas čempionātā telpās un Latvijas čempionātā kārtslēkšanā U18 grupā, 12. vieta desmitcīņā Baltijas komandu čempionātā);
  • Ralfs Zazerskis (izlases dalībnieks, 3. vieta Latvijas čempionātā tāllēkšanā un 110 m/b skrējienā U16 grupā, 4. vieta 110 m/b Baltijas komandu čempionātā, 8. vieta desmitcīņā Baltijas komandu čempionātā);
  • Roberts Sorokins (izlases dalībnieks, 3. vieta LJO diska mešanā, 2. vieta Latvijas čempionātā diska mešanā U18 grupā, 5. vieta diska mešanā Baltijas komandu čempionātā);
  • Krista Brasla (izlases dalībniece, 2. vieta LJO augstlēkšanā, 2. vieta Latvijas čempionātā telpās un Latvijas čempionātā augstlēkšanā U18 grupā, 6. vieta augstlēkšanā Baltijas komandu čempionātā);
  • Kristīne Grīnberga (3. vieta LJO 100 m un 4. vieta 200 m skrējienā, 3. vieta Latvijas čempionātā 100 m un 200 m skrējienā U18 grupā, 2. vieta Baltijas komandu čempionātā);
  • Niks Maulis (4. vieta LJO kārtslēkšanā, 6. vieta Baltijas komandu čempionātā). Treneres: Ilze Stukule, Aija Lancmane.
VOLEJBOLS
  • Eduards Stieģelis (Latvijas U18 izlases dalībnieks, 2. vieta Baltijas sporta skolu/ klubu čempionātā, 1. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā U16 grupā, 2. vieta Nacionālās līgas čempionātā 2. divīzijā, 5.–8. vieta LJO pludmales volejbolā);
  • Dāvis Storķis (Latvijas U18 izlases dalībnieks, 2. vieta Baltijas sporta skolu/klubu čempionātā, 1. vieta jaunatnes čempionātā U16 grupā, 2. vieta Nacionālās līgas čempionātā 2. divīzijā, 5.–8. vieta LJO pludmales volejbolā);
  • Kristians Fokerots (Latvijas U18 izlases dalībnieks un U15 izlases kandidāts, 2. vieta Baltijas sporta skolu/klubu čempionātā, 3. vieta Austrumeiropas Zonālās asociācijas pludmales volejbola čempionātā U16 grupā, 1. vieta jaunatnes čempionātā U16, 2. vieta Nacionālās līgas čempionātā 2. divīzijā);
  • Luīze Skudra (Latvijas U16 izlases dalībniece, Eiropas čempionātā 2. kvalifikācijas kārtas dalībniece, 4. vieta LJO pludmales volejbolā). Treneri: Agnese Megne, Jānis Jerumanis.
CĪŅAS SPORTS
  • Kristers Krists Rēvalds (Eiropas komandu sacensībās kikboksā 2. vieta Wako, Baltijas Open 2. vieta, Latvijas atklātajā čempionātā 2. vieta Wako).
  • Eduards Blūms (1. vieta Eiropas kikboksa sacensībās Wako, Baltijas Open 2. vieta, Latvijas čempionātā 2. vieta Wako);
  • Alekss Ļeonovs (1. vieta Eiropas kikboksa sacensībās Wako, 2. vieta Baltijas Open, Latvijas čempionātā 1. vieta). Treneris – Sergejs Ļeonovs.
BASKETBOLS
  • Kristaps Soldatenoks ( U14 L atvijas jaunatnes izlases dalībnieks, 5. vieta Eiropas jauniešu līgā, 1. vieta Baltijas čempionātā);
  • Emīls Ivanovskis (U14 Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks, 5. vieta Eiropas jauniešu līgā). Treneris – Mārtiņš Štofregens.



Izcīnījuši 1.–6. vietu Latvijas jaunatnes olimpiādē; 1.–3. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā, ieguvuši vietas Baltijas čempionātā

  • Vieglatlētikā: Ērika Jēkabsone, Auce Mūrniece, Kristiāns Skuruls, Aleksis Gailītis, Janita Antipina, Kristaps Citlavs, Aleksis Meļņiks, Kevins Rožkalns. Treneri: Ieva Skurule, Roberts Blumbergs.
  • Volejbolā: Diāna Sedliņa, Monta Uzare, Laura Šmīdenberga, Elizabete Teterina, Dārta Garokalna, Daniela Agriņa, Anna Valdmane, Aleksandra Timbere, Rēzija Bikava, Emīlija Zīverte, Alise Kazakova, Nikola Krīgere, Anete Rūtenberga, Alise Vaskopa, Kristiana Muižarāja, Elīza Alise Kārkliņa, Ulla Januša, Paula Bērziņa, Nikola Marija Meikšane, Daniela Medne, Markuss Cibuks, Ralfs Kudrovskis, Dāvis Valters, Martins Gūtmanis, Rolands Folkheims, Ričards Romāns, Markuss Vološčuks, Rūdis Kadakovskis, Francis Ernests Laškovs, Klāvs Stebulis, Viesturs Bikavs, Ivo Puriņš, Nils Zīle, Miks Olafs Matevičs. Treneri: Ieva Ņečiporuka, Zigmunds Milzarājs.
  • Galda tenisā: Laine Lauva, Markuss Sīlis, Dāvis Avdjukevičs, Elinda Kravinska, Marta Ķemlere, Alise Gūtmane, Markuss Rieksts, Ints Brēdiķis. Trenere – Ieva Lepse.
  • Ugunsdzēsības sportā: Pēteris Ļebedevs, Voldemārs Zariņš, Mārcis Ziņģis, Kaspars Roze.
  • Cīņas sportā: Māris Ūdriņš, Ričards Zariņš, Roberts Baraus.
  • Futbolā: Tonijs Moldovāns, Armands Zikmanis, Rihards Mazais, Ritvars Sinka, Maksimilians Brazovskis, Kristers Sedliņš, Gustavs Arniņš, Roberts Kronbergs, Ralfs Timbers, Olivers Šmidbergs, Taivo Atmats, Martins Raihs, Rihards Ponomarjovs, Krišjānis Mikāls, Aleksis Blāķis, Rūdolfs Reimanis, Aļiks Kažimirs, Roberts Ralfs Kovaļš, Miks Grasmanis-Laše, Oļegs Elans Antoņenkovs, Emīls Sproģis, Rauls Borisovs. Treneri: Mareks Raihs, Māris Tilgalis.
  • Riteņbraukšanā: Jānis Priedoliņš, Gusts Lapiņš. Treneris – Mareks Maļinovskis.
  • Autokrosā: Renārs Rungēvics. Treneris – Māris Rungēvics.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.