Aizvērt

Bumbo, cik jaudas

2017. gada 19. janvārī, 15:26
Raksta autors: Inta Jansone
Bumbo, cik jaudas
Foto: KNSS arhīvs
Kuldīgas novada atklātās skolēnu sacensības tautas bumbā noritēja gan Kuldīgā, gan Ēdolē.

Pilsētu skolu grupā bija pieteikušās sešas zēnu komandas un tikpat meiteņu. Zēniem uzvara tika Kuldīgas Centra vidusskolai, 2. vieta – Skrundas vidusskolai, 3. – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolai (KMHZV), bet meitenēm nepārspēta palika Kuldīgas Alternatīvā sākumskola, 2. vietā Centra vidusskola, 3. – KMHZV.

Lauku skolu grupā startēja septiņas komandas no Alsungas, Kabiles, Turlavas, Ēdoles, Vilgāles, Padures un Laidiem. Divās apakšgrupās sacentās apvienotās zēnu un meiteņu vienības. Par uzvarētāju kļuva Alsungas vidusskola, 2. vietā Ēdole, 3. – Turlava.

24. janvārī 10.00 Kuldīgas manēžā skolēni sacentīsies vieglatlētikas pieccīņā.

 

 

Attēlā:

Kuldīgas novada sacīkstēs tautas bumbā pilsētas skolēnu grupā ar 1. vietas medaļām var lepoties Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas meitenes.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi