Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:23
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Sudrabs pirmajās sacīkstēs

2017. gada 27. janvārī, 00:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Sudrabs pirmajās sacīkstēs
Kuldīdzniece Jeļena Miezīte Liepājas starptautiskajā ziemas peldēšanas čempionātā. 25 metros savā vecuma grupā viņa ieguva 2. vietu.
Foto: "Kursas Laiks"
Kuldīdzniece Jeļena Miezīte ieguvusi 2. vietu Liepājas atklātajā ziemas peldēšanas čempionātā, kas šādās sacensībās bija viņas debija.
Pulcējot vairāk nekā 100 dalībnieku, 21. janvārī atpūtas vietā Beberliņi notika 5. Liepājas atklātais čempionāts. Pirmo reizi bija pārstāvētas visas Baltijas valstis, līdz ar to sacensības uzskatāmas par starptautiskām. Ūdenī, kura temperatūra bija tikai +1 grāds, peldētāji sacentās sešās disciplīnās. J.Miezīte pieveica 25 metrus: „Ļoti jauks pasākums, laiks bija lielisks, un sapratu, ka nākamreiz mēģināšu nopeldēt arī 50 metrus.”

Vēl viens kuldīdznieks, ziemas peldēšanas veterāns Raits Valters ieguva 1. vietu 200 m peldējumā un 2. vietu 50 m distancē. Savukārt Liepājas grupā Veloroņi piedalījās kādreizējais kuldīdznieks Jānis Polis, iegūstot 1. vietu 25 m distancē, 2. vietu 50 metros, bet 4. – 100 m peldējumā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi