Aizvērt

Mazie spēlē no sirds

2017. gada 1. februārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Mazie spēlē no sirds
Vaiņodes kausa izcīņā U-9 grupā uzvarējuši Kuldīgas novada sporta skolas telpu futbolisti ar treneri Māri Tilgali.
Foto: Māra Tilgaļa arhīvs
Ar Vaiņodes kausu var lepoties Kuldīgas novada sporta skolas U-9 grupas mazie futbolisti, bet U-8 grupas bērni tikuši pie sudraba medaļām.
Vispirms U-9 grupas kuldīdznieki apakšgrupā ar 2:1 uzvarēja komandu Liepāja 3, tad ar 4:0 – Liepāju 1, pēc tam ar 6:0 – sportistus no Mažeiķiem, bet finālā ar 6:2 pieveikti Brocēnu vienaudži.

Komandā spēlēja Roberts Kronbergs, Ralfs Timbers, Tonijs Moldovāns (viņš atzīts par visa turnīra labāko spēlētāju), Taivo Atmats, Gustavs Aniņš (labākais komandā), Armands Zikmanis un Gustavs Sinka.

U-8 grupā Kuldīgas futbolisti apakšgrupā ieguva divas uzvaras: ar 16:0 sagrauta Jelgava, bet ar 6:1 uzvarēta Vaiņode, savukārt ar Liepāju 1 nospēlēts neizšķirti – 3:3. Finālā kuldīdznieki ar 1:4 tomēr piekāpās Grobiņas telpu futbolistiem. Mūsējiem spēlēja T.Atmats (labākais komandas spēlētājs), Marko Sļisarenko, Kārlis Ivanovskis, Ernests Šimpermanis, Raiens Polis, Juris Martinsens, Tomass Urbanovičs un Markuss Ibergs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi