Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 11:04
+8° C, vēja ātrums 6.7 m/s, D-DR vēja virziens

Iesildās pirms došanās uz Horvātiju

2017. gada 6. februārī, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Iesildās pirms došanās uz Horvātiju
Svara kategorijas līdz 65 kg uzvarētājs – kuldīdznieks Eduards Kuzmins (no labās).
Foto: Sergeja Ļeonova arhīvs
Divi cīņas kluba "Team Kuldīga" cīkstoņi 6. Rīgas atklātajā pankrationa čempionātā ieguvuši godalgotas vietas. Svara kategorijā līdz 65 kg Eduardam Kuzminam - 1. vieta, bet Aleksam Ļeonovam svara kategorijā līdz 50 kg – 2. vieta.
Kā pastāstīja zēnu treneris Sergejs Ļeonovs, šīs bijušas kontroles sacensības pirms došanās uz sacensībām European Cup Karlovac Open 2017, kas notiks šajā nedēļas nogalē Horvātijā.

„Lai labāk sagatavotos, vajadzēja redzēt, kas vēl ir labojams, kādas puišiem kļūdas,” teic S.Ļeonovs. Abi kuldīdznieki sacensību izlozē uzreiz tikuši finālā, kur abi tikās ar Rīgas sporta kluba Golden Glory pārstāvjiem. „Eduardam izdevās otrajā raundā ar tehnisko nokautu pieveikt savu pretinieku, savukāri Alekss sīvā cīņā pēc punktiem piekāpās pretiniekam,” saka treneris.
Komentāri
Vita
2017. gada 8. februārī, 15:48
KKP par sportu un prēmijām!!!
ivcix
2017. gada 8. februārī, 13:05
Man žēl cilvēkus, kuri dzīvo stereotipu valstībā. Bet jāatzīst, ka var arī saprast kuldīdzniekus, kuriem ir radies šāds stereotips par cīņas sporta pārstāvjiem. Vecā paaudze ap šo sporta veidu ir radījusi diezgan nesmuku auru,un turpina to darīt. Novēlu jaunajiem censoņiem to mainīt.
Aleksandrs
2017. gada 7. februārī, 13:59
Malacis, Eduard!Apsveicu Eduarda mammu Kristīni ar dēla uzvaru!Aug lielisks cilvēks,kurš pratīs aizstāvēt sevi un savus tuviniekus !Eduards ir gudrs ,mērķtiecīgs puisis ar pašcieņu ,kurš nemētājas ar vārdiem internetā un nemāca līdzcilvēkus kā ir ,,pareizi' un kā ir ,,nepareizi" dzīvot!
Alex
2017. gada 7. februārī, 12:10
Anita- Piekrītu jums!
Anita
2017. gada 7. februārī, 09:37
Mieriņš :))
Persona "no malas", laikam smagi norāvusies no Klondaikas apsargiem :)).
Žēl, ka zemais izglītības līmenis nodod, ka nav pilnīgi nekādas sajēgas no cīņas sporta!!!
Un, ja pašam dzīvē neko nav sanācis sasniegt, tad vai nu paklusē, vai nu priecājies par citu sasniegumiem, vai arī, pats labākais ieteikums - sāc kaut ko darīt, lai vēl uzspētu kaut ko sasniegt.
Tad neskaudīs citu panākumi!!!
Kristīne
2017. gada 7. februārī, 09:18
Paldies par komentāriem, bet Tu zem vārda "no malas" sāc sākumā ar to lai kādam kaukto pārmestu esi vecis un uzraksi savu īstu vārdu un uzvārdu un tad parunāsim.
P.S. Mans bērns arī prot spēlēt šahu ( 2. sportu klase), bet ko Tu proti dzīvē ????? Un gribētu atgādināt, ka Es zinu kur atrodas Valsts policija un kas ir ip adrese !!!
Hardijs
2017. gada 6. februārī, 22:52
Citējot autora : No malas komentāru ,vēlētos piebilst kad nevajadzētu uztvērt visus šī sporta pārstāvjus par Ielu kausļiem ,jo pie cilvēka attieksmes un ricības sekām nav vainojams sporta veids bet gan pats cilvēks un viņa audzināšana.

Tik pat labi kāds no Volejbolistiem,Futbolistiem u.c sporta veida pārstāvjiem var kļūt par Ielu cīkstoni un Piektdienas vakaros klapēties pie Klondaikas.

Pēc jūsu komentāra spriežot profesija; Apsargs , būtu kas nosodoš ?
Es varu derēt, kad šī profesija būtu notaļ daudz labāka ,piemēram,par sētnieku !

Alex
2017. gada 6. februārī, 22:29
Gudriniek, sasniedz kaut ko savā dzīvē un tad pārmet Kuzmina mammai, jo ja tev nav sajēgas no šī sporta tad paklusē.
no malas
2017. gada 6. februārī, 19:30
Kuzmina mammai.
Nu diez vai Jūs par sava dēla vakardienas panākumiem priecāsieties arī pēc desmit gadiem. Izaug kārtējais Klondaikas apsargs un ielas kauslis.
Kristīne Kuzmina
2017. gada 6. februārī, 17:35
Labdien, zem bildes ir ieviesusies kļūda, Eduards Kuzmins ir ieguvis 1. vietu.
Ar cieņu
Eduarda Kuzmina mamma.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi