Aizvērt

Gatavojas Eiropas mačiem

2017. gada 6. februārī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Gatavojas Eiropas mačiem
Kurzemes bočias sacensību finālā Kuldīgas manēžā Anita Cepurīte cenšas, lai Speciālā sporta centra komanda tuvotos uzvarai.
Foto: Aivars Vētrājs
Šonedēļ Kurzemes bočias sacensībās Kuldīgas vieglatlētikas manēžā iespēju aprīlī piedalīties Eiropas mēroga mačos izcīnīja komandas no Speciālā sporta centra (SSC) un Pelču speciālās internātpamatskolas- attīstības centra.
Sacensības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām SSC organizēja kopā ar Latvijas Speciālo olimpiādi un Pelču skolu. Piedalījās septiņas komandas, katrā pa četriem dalībniekiem. Pēc pirmās
kārtas komandas sadalītas divās apakšgrupās. Spēcīgākās grupas pirmo divu vietu ieguvēji būs Eiropas sacensību dalībnieki, bet otrajā grupā uzvarēja Kuldīgas bērnu un jauniešu centra komanda, kura kopš rudens šajā sporta veidā trenējas reizi nedēļā.

Pirmo reizi piedalījās valsts sociālās aprūpes centra Kurzeme filiāle Liepāja komanda.
„Internetā uzzinājām, ka tādas sacensības notiek, mazliet patrenējāmies, un nu esam atbraukuši,”

stāsta treneris Kārlis Kandevics. „Maniem audzēkņiem te ļoti patīk, lai arī pārāk labu rezultātu šodien nav. Jo vairāk šo spēli iepazīstam, jo interesantāka tā šķiet. Jauniešiem patīk iespēja satikties ar sportistiem no citām pilsētām. Labprāt piedalīsimies atkal.”

Brīvprātīgie tiesneši bija Kuldīgas 2. vidusskolas audzēkņi. Diāna Bergmane spēli vēroja, lai iepazītu tās nosacījumus, jo Eiropas bočias sacensībās no 28. līdz 30. aprīlim Kuldīgā viņa būs viena no tulcēm. „Man kāda komanda būs jāpavada, jāparāda, kur kas atrodas, jāinformē, kā viss noritēs, kā jārīkojas,” skaidro D.Bergmane.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi