Aizvērt

Atjautīgi sporto

2017. gada 8. februārī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Atjautīgi sporto
Kad kontrolpunktā komandai jānostājas, lai pie zemes būtu trīs pēdas un piecas plaukstas, tad sacensību otrās vietas ieguvēji – komanda "Joķa banda" – neapjūk ne mirkli. Priekšplānā – Līga un Jānis Druvaskalni.
Foto: Aivars Vētrājs
Amizantās ziemas sporta spēles februārī Vārmē ir nu jau par tradīciju kļuvis pašvaldības rīkots pasākums.
Aktivitātēs svaigā gaisā, kur punktus var iegūt ne par ātrumu, bet spēju paskatīties uz lietām netradicionāli un atrast oriģinālu uzdevuma izpildes variantu, šogad piedalījās četras komandas.

„Pasākums Vārmē notiek septiņus gadus, un mēs tajā vienmēr piedalāmies,” stāsta Līga un Jānis Druvaskalni. „Vienu gadu pēc spēlēm kā uzvarētāji ar prāmi aizbraucām uz Zviedriju, bet vairākas reizes esam palikuši otrie.
Šoreiz komandā esam ar draugiem no Rīgas, kuri jau otro reizi brauc pie mums ciemos uz spēlēm.

Šogad mums vislabāk patika kontrolpunkts, kurā komandai bija jāparāda, cik saliedēta tā ir, noturoties uz slidena ceļa.”

Spēļu moto: „Tā mēs ziemu pavadām.” Stafetes, no vates gatavotu sniega piku mešana grozā, pārvietošanās pa slidenu ceļu, pupiņu lasīšana ar knaģi, atjautības uzdevumu risināšana, atpiņķerēšanās no dūraiņu valgiem u.c. Kopvērtējumā vislabākos rezultātus uzrādīja komanda Knibuļi (Aija Medne, Ilze Krūmiņa, Valdis Braslauskis un Emīls Šveicars), kas arī ieguva sacensību galveno balvu – 50 eiro dāvanu karti vienā no Liepājas SPA.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi